^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Wybory do Samorzadu Uczniowskiego

Dnia 11.09.2017 r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, które zostały poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne propozycje przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu w postaci plakatów i ulotek, które zdobiły szkolne korytarze a zarazem  miały zachęcić uczniów do głosowania na nich. W piątek 8 września odbyła się prezentacja, podczas której kandydaci przedstawili swoje programy.

Uprawnieni do głosowania wszyscy uczniowie oraz nauczyciele otrzymali przygotowaną kartę z nazwiskami osób. Uczniowie wybierali swoich przedstawicieli spośród 9 kandydatów. Komisja wyborcza w składzie: Nikola Gieruń kl V, Alan Cieślik kl. VI, Kinga Woźnyj kl. VII, Michał Biela kl. VII, czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Rady SU:
Przewodniczący SU: Julia Czapka
Zastępca przewodniczącego: Martyna Grabowska
Sekretarz: Magdalena Jabłońska

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została pani Alicja Siudak
. Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Głosującym za wysoką frekwencję, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.


Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0349366
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
77
381
4127
4552
14463
13465
349366

Prognoza na dzisiaj
384


Your IP:54.80.80.77

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl
Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg