^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Konkurs plastyczny pt. „Pokój to jedyna droga do….”

            W marcu bieżącego roku w Szkole Podstawowej w Żmudzi w ramach programu „Oblicza Dialogu” przeprowadzono konkurs plastyczny pt. „Pokój to jedyna droga do…” Wzięli w nim udział uczestnicy programu, a także inni uczniowie zainspirowani proponowanym tematem. Celem podjętego działania było uwrażliwianie uczniów na wartości związane z współistnieniem z innymi ludźmi oraz pokazywanie znaczenia zgody i tolerancji w kształtowaniu postaw otwartych na potrzeby drugiego człowieka.

Nagrodzono 8 prac. Pierwsze miejsce zajęli: Jagoda Wrońska – kl. IVb i Radosław Strycharz- kl. IVa. Drugie miejsce przyznano Darii Pieczykolan (kl. VI), Mateuszowi Moskwa (kl. V) oraz Oliwii Oszwa (kl. VI). Trzecie miejsce przypadło Marice Małdachowskiej (kl. VI), Jakubowi Buczkowskiemu (kl. IVa) i Aleksandrze Janysz (kl. VI).Ponadto wyróżniono prace 10 uczniów. Należą do nich: Paweł Głos, Radosław Kupracz, Julia Czapka, Klaudia Aponiak, Kinga Pałdyńska, Karolina Stachyra, Przemysław Kogut, Amelia Bystra, Alan Cieślik, Oliwia Mazurek.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0503593
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
314
477
2333
4301
15821
17199
503593

Prognoza na dzisiaj
408


Your IP:3.82.52.91

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.