W dniach 20-22 maja 2026r. uczniowie klasy VIII bezpiecznie oraz aktywnie spędzili czas poza szkołą wypoczywając w Ośrodku Wypoczynkowym ,,Sielankowo’’ nad Jeziorem Białym. Opiekę podczas wyjazdu pełnili nauczyciele: p.Elżbieta Mróz oraz p. Jarosław Bureć.