^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Kraina Odwagi

  W ramach uczestnictwa w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Emocja” już po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkaliśmy się na zajęciach z modułu 5, który skierował nas do KRAINY ODWAGI.

Na początku postanowiliśmy zorganizowanie Żółtego Dnia, małymi krokami szykując się do wakacji, oraz zadbaliśmy o właściwą segregację śmieci w sali. Następnie wykonaliśmy piękne

Czytaj więcej...

Kraina Empatii

W klasie 5 realizowany był kolejny IV moduł tym razem „EMPATIA”. Na początku realizacji bloku edukacyjnego uczniowie poznali znaczenie słowa empatia, nazywały emocje, próbowały odegrać scenki. Celem i priorytetem naszych zajęć było rozwijanie wrażliwości na potrzeby innych ludzi. Uczyliśmy się interpretowania sytuacji życiowych z różnego punktu widzenia, a także wczuwania się w stany emocjonalne i sytuacje innych osób. Aby te wszystkie treści były bardziej zrozumiałe oglądaliśmy film „Grufolak”.

Czytaj więcej...

KRAINA WYOBRAŹNI

Do Krainy Wyobraźni, trafiliśmy w 2 module będącym częścią międzynarodowego projektu edukacyjnego „Emocja”, bo właśnie taką nazwę nosi ten moduł. W krainie rozmawialiśmy o wyobraźni, która w połączeniu z wiedzą jest podstawą kreatywności.

Gdzie zatem mieszka wyobraźnia?

Czytaj więcej...

Kraina Mocy Słów

Miło nam poinformować, że nasi Uczniowie zrealizowali trzeci moduł Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Emocja" pt. "Kraina Mocy Słów". Głównym celem tego modułu był rozwój umiejętności funkcjonowania społecznego poprzez rozwój kompetencji komunikacyjnych, życzliwość, wrażliwość na potrzeby innych oraz uczenie poszanowania dla odmienności, otwartości i empatii.

Czytaj więcej...

KRAINA KREATYWNOŚCI

Zrealizowaliśmy pierwszy moduł projektu pt. „Kraina Kreatywności”. Zajęcia te są niezwykle innowacyjne, na których dzieci pracowały kreatywnie z kropkami. Zapoznaliśmy się z pojęciem kreatywności, ustaliliśmy, że jest to zdolność tworzenia czegoś nowego.

Wspólnie graliśmy w grę „kropkową” poznając wydarzenie Międzynarodowego Dnia Kropki. Poprzez analizę film „The Dot” i poznanie bohaterki książki Petera Reynoldsa Vashti,

Czytaj więcej...

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2691833
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
448
602
2187
17801
44323
56119
2691833

Prognoza na dzisiaj
792


Your IP:3.226.72.194

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.