^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Szkolny Konkurs Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”

     Dnia 01.04.2019r. w Szkole Podstawowej w Żmudzi ogłoszono wyniki eliminacji szkolnych Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”, który adresowany jest do uczniów kl. IV - VI szkoły podstawowej. Eliminacje obejmowały tematykę m.in. zasad szeroko pojętego bezpieczeństwa, problematykę uzależnień, przemocy i agresji rówieśniczej, podstawowych zasady ruchu drogowego, zasad udzielania pierwszej pomocy itp.

Czytaj więcej...

III POWIATOWY FESTIWAL PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ

   21 marca odbył się festiwal piosenki żołnierskiej i patriotycznej zorganizowany przez Liceum Ogólnokształcące w Dubience. Wykonawcy występowali w dwóch kategoriach: soliści oraz zespoły. Każdy wykonawca prezentował dwa utwory, jeden o tematyce żołnierskiej drugi patriotycznej. Szkołę Podstawową w Żmudzi w kategorii solistów zaprezentowała Amelia Bystra zdobywając w swojej kategorii wyróżnienie, natomiast zespół wystąpił w składzie:

Czytaj więcej...

KONKURS HISTORYCZNY "JÓZEF PIŁSUDSKI - CZŁOWIEK CZYNU I LEGENDY"

    Dnia 13 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej w Żmudzi odbył się szkolny etap konkursu historycznego "Józef Piłsudski - człowiek czynu i legendy". W konkursie udział wzięło czterech uczniów z klasy VII i jeden z klasy VI. Do kolejnego etapu zakwalifikował się uczeń klasy VII - Alan Cieślik.

    Dnia 18 marca 2019 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie odbył się XVII Szkolny Konkurs Historyczny pn.

Czytaj więcej...

Powiatowy finał turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”

   W dniach 26.02.2019 i 04.03.2019r. odbyły się powiatowe finały turnieju o Puchar Tymbarku. Jest to impreza o charakterze ogólnopolskim skierowana do dzieci w wieku do 12 lat. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej ze Żmudzi startowały w kategoriach U8 (klasa 1 i młodsi) oraz U12 (klasa 5 i młodsi). Finały U8 odbyły się w Wierzbicy gdzie o awans rywalizowało 4 zespoły: Wierzbica, Siedliszcze, Dorohusk i Żmudź. Finał U12 odbył się w Siedliszczu gdzie o awans walczyło

Czytaj więcej...

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0534252
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
254
1996
4369
3919
10888
16952
534252

Prognoza na dzisiaj
1176


Your IP:18.212.239.56

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.