^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Dyrektorzy szkół województwa lubelskiego

Kuratorium Oświaty w Lublinie, w ramach kampanii informacyjno- promocyjnej „Zawodowy Strzał w 10” przygotowało informator o zawodach i szkołach województwa lubelskiego, w których realizowane jest kształcenie zawodowe.
Mamy nadzieję, że informacje w nim zebrane pozwolą Państwu na zaplanowanie i dokonanie właściwego wyboru dalszej ścieżki kształcenia.

https://www.kuratorium.lublin.pl/?akc=akt&op=szcz&id=8978

Katyń 1940. Pamiętamy

    W niezwykłym skupieniu i powadze dnia 11.04.2018 r. odbyła się uroczystość poświęcona rocznicy mordu katyńskiego. Uroczystość zrodzona w bólu i żałobie narodowej przybrała szczególny charakter i zyskała wyjątkowy przekaz. Wszelkie myśli i słowa wypowiadane przez uczniów powodowały, iż odczuwalna była braterska więź i jedność z ofiarami. Akademia miała na celu przypomnienie faktów  o Katyniu, obozach kaźni i  mordu, upamiętnienie ofiar, wezwanie do prawdziwie patriotycznej postawy wobec Polski i jej trudnej historii.

Czytaj więcej...

APEL „ZDROWY STYL ŻYCIA"

    Zdrowie jest największym skarbem człowieka, dlatego powinno się je szanować. W naszej szkole promujemy zdrowy styl życia. Podejmujemy w tym zakresie wiele działań. Tej tematyce poświęcony był także apel przygotowany przez uczniów klasy II i Ia, który odbył się 12.04.2018r. Uczniowie przedstawili inscenizację pod tytułem ,,Witaminki”. Zaprezentowali również jak budować model zdrowego stylu życia zwracając uwagę na: właściwe odżywianie się, systematyczną aktywność fizyczną oraz dbanie o codzienną higienę.

Czytaj więcej...

Spektakl "Skąd nasz ród"

    W środę, 12.04.2018 r., grupa uczniów z klasy IV a, IV b, V, VI i VII wybrała się do Chełmskiego Domu Kultury na spektakl „Skąd nasz ród”. Przedstawienie przybliżyło naszym wychowankom początki państwa polskiego za czasów Mieszka I oraz  najważniejsze polskie legendy, m.in. o Lechu, Czechu i Rusie, Wandzie co nie chciała Niemca czy o Popielu. Spektakl pełen był efektów specjalnych, co bardzo podobało się odbiorcom.

Czytaj więcej...

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 48 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0363854
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
386
378
3128
2249
8999
19952
363854

Prognoza na dzisiaj
552


Your IP:54.224.99.70

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl
Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.