^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Wycieczka do Parku Żywiołów „Empiria”

 W dniu 16.05.2024r. dzieci kl. IIB oraz oddziałów przedszkolny wraz z rodzicami wybrali się na wycieczkę się do Parku Żywiołów „Empiria” w Budach.
W trakcie pobytu na terenie parku rozrywki dzieci miały możliwość zwiedzenia Empirię Zmysłów i Żywiołów Roztocza, gdzie multisensorycznie utrwalały wiadomości przyrodnicze- rozpoznawały żywioły, tworzyły muzykę przyrody, patrzyły na świat oczyma różnych zwierząt. Potem zajrzały do Doliny Czasoprzestrzeni- gdzie mogły poznawać otoczenie za pomocą wszystkich zmysłów. W trakcie

Czytaj więcej...

Poetycki kolaż

W ramach Tygodnia Bibliotek uczniowie tworzyli poetyckie kolaże. Zabawa zorganizowana przez szkolną bibliotekę polegała na stworzeniu wiersza lub rymowanki z wyciętych słów. Biblioteczne warsztaty były doskonałą okazją do zgłębienia wiedzy na temat poetyckich gatunków literackich. Młodzi poeci dowiedzieli się, a właściwie przypomnieli sobie czym jest i czym może być poezja, czytali też wiersze znanych poetów.

Czytaj więcej...

Zdaj się na los i przyjdź do biblioteki - Loteria książkowa

Jeśli nie masz pomysłu co wypożyczyć, a masz ochotę przeczytać książkę, to skorzystaj z naszej loterii. Zdaj się na los i pozwól, by to książka wybrała Ciebie.

Ogólnopolski Tydzień Bibliotek rozpoczęliśmy w naszej bibliotece od Loterii książkowej. Zabawa polegała na wylosowaniu losu, na którym umieszczone były wskazówki do poszukiwań książek z naszego księgozbioru, np. „Znajdź książkę, w której tytule znajduje się cukierek” albo „Poszukaj książki autora, którego nazwisko zaczyna się na literę K”. Nasi czytelnicy z dużym zaangażowaniem

Czytaj więcej...

Przedszkolaki w Narnii

Jednym z pomysłów związanych z Tygodniem Bibliotek było przygotowanie spektaklu teatralnego dla przedszkolaków. Zadania podjęli sią piątoklasiści z Aktywu bibliotecznego, którzy zaprezentowali fragment „Opowieści z Narnii”.Tego dnia biblioteka zamieniła się w tajemniczą krainę Narnii. Przedstawienie opowiadało o rodzeństwie, które zamieszkało w domu pana Profesora. Podczas jednej z zabaw odkryli magiczne przejście do innego świata - do Narnii. Dzieci z uwagą obejrzały sztukę. Po spektaklu dodatkową atrakcją było dla przedszkolaków przejście przez tajemniczą szafę.

Czytaj więcej...

EDUKACJA Z WOJSKIEM

   Dnia 10 maja 2024r.w naszej szkole zostały przeprowadzone zajęcia w ramach programu edukacyjno-obronnego ,,Edukacja z wojskiem’’, którego głównym celem było podniesienie świadomości dzieci i młodzieży w obszarze bezpieczeństwa i obronności oraz kształtowanie podstawowych nawyków, umiejętności z zakresu obrony i ochrony ludności oraz zachowania w sytuacjach kryzysowych. W programie wzięła udział klasa 7.Zajęcia prowadzone były przez żołnierzy z 19 Chełmskiego Batalionu Zmechanizowanego.

Czytaj więcej...

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2582462
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
160
405
2251
16762
32619
43486
2582462

Prognoza na dzisiaj
744


Your IP:100.26.179.41

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.