Strona główna - Szkoła Podstawowa w Żmudzi
^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

BIWAK NAD J.BIAŁYM 2018

        W dniach 11-13czerwca 2018r. 43 uczniowiów ze Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum Publicznego w Żmudzi uczestniczyło w biwaku organizowanym nad Jeziorem Białym k./Włodawy. Uczestnicy zakwaterowani byli w domkach ośrodka "Sielankowo". W biwaku brało udział 24 uczniów klas VI i VII szkoły podstawowej. Młodzież aktywnie spędzała czas. Głównymi atrakcjami na biwaku była kąpiel, pływanie rowerami wodnymi oraz przejażdzki gokardami.

Czytaj więcej...

Zbiórka plastikowych nakrętek

     Zbiórka plastikowych nakrętek odbywa się w naszej szkole od kilku lat. W akcje zaangażowani są uczniowie ze wszystkich oddziałów szkolnych na terenie naszej placówki wraz z ich rodzicami i opiekunami, wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły. Bardzo cieszy nas zaangażowanie nie tylko uczniów, ale całych ich rodzin. Zbiórka trwała od września 2017r. do końca maja 2018r. Przynosić można było plastikowe nakrętki i butelki. W tym roku trwała również zbiórka pluszaków.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Farmy Iluzji 25 maja 2018

     Dnia 25.05.2018r.odbyła się wycieczka dla grupy 6-cio latków i ich rodziców do Parku Edukacji  i Rozrywki Farmy Iluzji w Mościskach, zorganizowaną przez wychowawcę klasy. Jest to miejsce do aktywnej zabawy i wypoczynku. Atrakcji było co nie miara i każdy znalazł coś dla siebie. Zwiedzaliśmy Muzeum Iluzji, Latającą Chatę Tajemnic. Świetnie bawiliśmy się podczas szukania rozwiązań zagadki Lewitującego Kranu oraz w Lustrzanym Labiryncie wraz z jego kolumnami.

Czytaj więcej...

Wyjazd do kina 6-latków

    Dnia 06.06. 20118r.grupa 6-cio latków wraz z wychowawcą była w Chełmie na filmie animowanym ,,Kaczki z gęsiej paczki” w 3D. Przed filmem dzieci zaopatrzyły się w różnego rodzaju przekąski. Przygody głównego bohatera bardzo podobały się dzieciom. Następną atrakcją był pobyt w Sali Zabaw Fikoland. Podczas pobytu w sali dzieci korzystały z różnych dostępnych atrakcji. Dzieci miło i bezpiecznie spędziły czas, a przy tym świetnie się bawiły.

Czytaj więcej...

Oblicza Dialogu - nowe wyzwania i nasz wspólny sukces

       Wraz z nadejściem nowego roku szkolnego 2017/2018 Szkoła Podstawowa i Gimnazjum Publiczne w Żmudzi po raz pierwszy przystąpiły do realizacji rocznego projektu "Młody Asyż. Młodzież na rzecz tolerancji i pokoju" realizowanego przez Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie. Projekt jest integralną częścią wieloletniego programu "Oblicza Dialogu". W tym roku szkolnym realizowana była jego V edycja, pod hasłem: "W sferze sacrum. Rola sztuki religijnej w kulturze".

Czytaj więcej...

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 61 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0406697
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
78
294
372
1875
5042
10515
406697

Prognoza na dzisiaj
408


Your IP:54.156.85.167

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.