^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Wyjazd do kina

    04.XII.2019 roku dzieci z oddziału  przedszkolnego wraz z opiekunem wycieczki p. Anitą Adamek i ich rodzicami udali się do kina Zorza na bajkę  pt."Kraina Lodu II". Przed filmem dzieci zaopatrzyły się w różnego rodzaju przekąski. Przygody głównych bohaterek bardzo podobały się dzieciom gdyż poznali dalsze przygody dwóch sióstr. Wyjazd ufundowała pani Wójt Gminy Żmudź Edyta Niezgoda jako prezent z okazji pasowania na przedszkolaka- Rodzice i dzieci dziękują sponsorowi.

Czytaj więcej...

Sprawdzanie wiedzy na temat Ojczyzny

 Dnia 3 grudnia, gościliśmy w naszym przedszkolu przedstawicieli agencji szkolno-przedszkolnej LUPUS, którzy przeprowadzili zajęcia w ramach programu edukacyjnego „Polska – moja Ojczyzna”. Dzieci miały okazję sprawdzić wiedzę na temat Ojczyzny – flagi, mapy, sąsiadów Polski, miast, rzek.

  Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu- rozwiązywały zagadki związane z Polską na specjalnie przygotowanych tablicach edukacyjnych. Każdy przedszkolak na

Czytaj więcej...

Święto Dziękczynienia 2019

     Święto Dziękczynienia (Thanksgiving) obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych w czwarty czwartek miesiąca listopada. Amerykanie wraz ze swoimi rodzinami zbierają się tego dnia przy suto zastawionym stole, aby podziękować za wszelkie dobrodziejstwa. To jedno z najważniejszych świątw Stanach Zjednoczonych. Tego dnia odbywają się tradycyjne parady ulicami miast oraz mecze futbolu amerykańskiego.

Czytaj więcej...

Dbamy o ptaki

      3 grudnia 2019 roku uczniowie klasy pierwszej wraz z wychowawczynią panią Beatą Niepogodą - Porzycką zadbali o ptaki przylatujące na teren wokół szkoły i zaczepili karmniki, które wykonali przy pomocy swoich rodziców. Karmniki zostały wypełnione ziarnami i rozwieszone na pobliskich drzewach. Dzieci potraktowały zadanie bardzo poważnie oraz zobowiązały się do systematycznego uzupełniania karmników. 

EWAKUACJA SZKOŁY (28.11.2019)

    28 listopada 2019 roku w obu budynkach Szkoły Podstawowej w Żmudzi przeprowadzono próbne ewakuacje. Ciągły sygnał dźwiękowy i słowny komunikat: ,,EWAKUACJA – POŻAR!!” oznajmił początek natychmiastowej ewakuacji dzieci, nauczycieli i pracowników obsługi z budynków szkoły. Uczniowie pod opieką nauczycieli i opiekunów opuścili szkołę dwoma wyjściami i udali się w kierunku wyznaczonego bezpiecznego miejsca zbiórki. Wyznaczone osoby: kierowały

Czytaj więcej...

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 68 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0728115
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
141
649
6969
4501
6969
22894
728115

Prognoza na dzisiaj
888


Your IP:3.94.129.211

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.