^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

"Przeżyjmy to jeszcze raz..."- czyli relacja z Dnia Otwartego w Przedszkolu w Żmudzi.

Mimo, iż za oknem deszcz i chlapa to w naszym Przedszkolu zaświeciło słonko i uśmiechnęło się radośnie na widok wszystkich obecnych i przyszłych przedszkolaków! Cześć artystyczna w wykonaniu dzieci sześcioletnich z grup 0d i 0e wprowadziła nas w wiosenny nastrój oraz przypomniała jak ważne jest dbanie o naszą wspólną planetę Ziemię. Tor przeszkód oraz zabawy ruchowe zachęciły dzieci do działania i radosnych pląsów przy muzyce. Najlepsze przyszło na koniec...a mianowicie warsztaty plastyczne na folii stretch! W tym zadaniu każdy i mały i duży, rodzic i dziecko mógł wyzwolić

swoją artystyczną duszę. Za aktywny udział w tym wyjątkowym dniu każdy obecny oraz przyszły przedszkolak dostał nagrodę w postaci medalu aby dumnie go prezentować na swojej piersi. Po wykonaniu wszystkich zadań przyszedł czas na odpoczynek i miły poczęstunek w salach w postaci pizzy, którą ufundowała nasza wspaniała Pani dyrektor Halina Steczuk.

Wiele by można pisać o emocjach jakie towarzyszyły tego dnia, jednak najlepiej odzwierciedli to reportaż w postaci filmu, który udało się nagrać.

Jedno jest pewne...ten dzień uważamy za bardzo udany i napewno zapisze się w historii naszej szkoły.

Ze swojej strony bardzo dziękujemy za przybycie oraz zachęcamy do odwiedzania naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że wkrótce dołączycie do naszego grona:-)

Czekamy na Was kochane dzieci!

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2582513
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
211
405
2302
16762
32670
43486
2582513

Prognoza na dzisiaj
840


Your IP:100.26.179.41

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.