^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

DZIEŃ DZIECKA I SPORTU 3 CZERWCA 2024

     Dnia 3 czerwca 2024r.w naszej szkole odbył się dzień ,,Dzień Dziecka i Sportu Szkolnego’’. Jest to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą animacyjną, przeciąganie liny, tor przeszkód, przenoszenie jajek na łyżce, skakanie od koła do koła, słodkie upominki dla wszystkich, medale  kolorowe balony oraz wiele innych niespodzianek. To był wspaniały dzień, co można zobaczyć na

zdjęciach poniżej. Zasłużeni w pokonywaniu toru to Natan Ostaszewski, Wojtek Gaładyk i Dominik Panasiuk; Zwycięzcy w przeciąganiu liny to Jakub Adamek, Jan Bockenheimer, Ada Mazur i Martyna Kłoczko, Natan Wlaś w przenoszeniu jajek na łyżce najlepsi byli Kornel Surma, Miłosz Piszczek, Pola Makowska, Michalina Głownia, Liliana Sawicka oraz Karolina Soroka. Wszystkim Dzieciom życzymy dużo zdrowia, beztroski i wiele radości!

Uczniowie klas I-III uczestniczyli w licznych konkurencjach sportowych. Największym zainteresowaniem cieszyły się skoki przez skakankę, prowadzenie piłki kijem hokejowym do celu, wyścigi na skaczących piłkach, kręcenie hula-hop. Zabawy miały na celu integrację grup oraz stosowanie zasad fair play.

Natomiast w klasach 4-8 zorganizowane zostały i przeprowadzone konkurencje sportowe:

1.Kręcenie koła Hula –hop

I miejsce-Oliwia Kiczyńska kl:4a
II miejsce-Kamila Kamińska-kl:4b
III miejsce-Lena Tates –kl:7

2.Bieg sztafetowy na czas (zespoły 4 osobowe)

I miejsce-Igor Mazur kl:5,Aleks  Olejniczak-kl:5,
Antoni Gaładyk-kl:6,Szymon Olszewski-kl:6
II miejsce-Kacper Waluch-kl:7,Jan Józak-kl:7, Kuba Lipiak-kl:8,Krzysztof Kos-kl:7
III miejsce-Zuzanna Fronc- kl:7,Nikola Blacha-kl:7,Maja Gęsior –kl:7,Lena Tates-kl:7

3.Skok w dal z miejsca

I miejsce-Kuba Lipiak kl:8
II miejsce-Igor Mazur-kl:5
III miejsce-Nataniel Pieczykolan-kl:4b,Aatoni Gaładyk-kl:6,Jakub Załuski -kl:6

4.Żonglerka piłką do tenisa ziemnego

I miejsce-Kajetan Steczuk kl:4b
II miejsce- Nataniel Pieczykolan kl:4b,Wojciech Steczuk kl:6
III miejsce-Szymon Hipsz-kl:6

5.Rzuty kółkiem-celność

I miejsce-Zofia Stempkowska –kl:6
II miejsce-Fabian Raczkiewicz-kl:4b
III miejsce- Aleks Olejniczak-kl:5

6.Strzał do bramki

I miejsce-Nikola Urbańczyk –kl:5
II miejsce-Fabian Raczkiewicz-kl4b
III miejsce-Nikola Blacha kl:7

7.Skoki przez skakankę na czas.

I miejsce-Małgorzata Pacuszka- kl:4b
II miejsce-Iga Dobiaszewska -kl:5
III miejsce-Paulina Mędryk kl:5

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2691793
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
408
602
2147
17801
44283
56119
2691793

Prognoza na dzisiaj
792


Your IP:3.226.72.194

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.