^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny: (TY)DZIEŃ DZIECKA

Dzień 1: Dzień Dziecka na Sportowo

 • Opis: Ruch to zdrowie! Dzieci uczestniczyły w różnych zabawach na świeżym powietrzu, biorąc udział w licznych konkurencjach sportowych. Była to okazja do zdrowej rywalizacji oraz świetnej zabawy.
 • Aktywności: Wyścigi, zabawy z chustą animacyjną, gry zespołowe, zabawy z piłką.
 • Cel: Promowanie aktywnego trybu życia i integracja dzieci poprzez wspólną zabawę.

Dzień 2: Dzień Superbohaterów

 • Opis: Dzieci opowiadały o swoich ulubionych superbohaterach i ich niezwykłych mocach. Każde dziecko pokolorowało rysunek swojego superbohatera, który później został umieszczony nawystawie.
 • Aktywności: Prezentacje superbohaterów, wystawa rysunków, konkurs na najciekawszego superbohatera.
 • Cel: Rozwijanie wyobraźni dzieci i zachęcanie do twórczego myślenia.

Dzień 3: Czas Czytania Bajek

 • Opis: Dzieci miały okazję posłuchać bajek i opowiadań czytanych przez zaproszonych gości. Tematyka czytanych tekstów skupiała się na super mocach, takich jak odwaga, dobre uczynki i bezinteresowna pomoc innym.
 • Aktywności: Czytanie bajek i wierszy przez gości, dyskusje na temat przesłania opowieści, rysowanie ilustracji do przeczytanych historii.
 • Cel: Promowanie czytelnictwa i wartości moralnych poprzez literaturę.

Dzień 4: Wycieczka do Kina

 • Opis: Dzieci wybrały się na wycieczkę do kina, gdzie obejrzały bajkę "Garfield". Po seansie wszyscy poszli na lody do restauracji, a następnie bawili się w miejskim parku na placu zabaw.
 • Aktywności: Seans filmowy, wspólne lody, zabawa na placu zabaw.
 • Cel: Integracja dzieci, wspólne spędzanie czasu, rozwijanie umiejętności analizy i interpretacji treści filmowych oraz wspólna zabawa.

Dzień 5: Dzień Kulinarny MASTERCHEF

 • Opis: Dzieci uczestniczyły w warsztatach kulinarnych, gdzie miały okazję przygotowywać własne desery z sezonowych owoców. Radości było co niemiara!
 • Aktywności: Warsztaty kulinarne, przygotowywanie deserów, degustacja własnoręcznie przygotowanych potraw.
 • Cel: Nauka podstaw gotowania, rozwijanie zdolności manualnych, promowanie zdrowego odżywiania i wspólna zabawa.

Podsumowanie projektu: Projekt "(TY)DZIEŃ DZIECKA" miał na celu rozwijanie różnych umiejętności dzieci, takich jak aktywność fizyczna, wyobraźnia, czytelnictwo, kulinarne zdolności oraz zdolność do współpracy. Każdy dzień był pełen zabaw, edukacji i integracji, co przyczyniło się do wszechstronnego rozwoju uczestników. Grupa 0c uzyskała certyfikat.

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

2691777
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
392
602
2131
17801
44267
56119
2691777

Prognoza na dzisiaj
768


Your IP:3.226.72.194

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.