^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Wycieczka do Rodzinnego Parku Tematycznego "Magiczne Ogrody"

06 czerwca 2016r. uczniowie naszej szkoły pojechali na wycieczkę do miejsca wypełnionego magią, radością i zabawą czyli do Rodzinnego Parku Tematycznego "Magiczne Ogrody" w Janowcu.


 W wyjeździe udział wzięły dzieci z klasy 0 a, I a, II a i II b w liczbie 49 osób. Opiekę na uczniami sprawowały:
p.Marzena Wawryszuk, p.Urszula Kubów, p.Beata Niepogoda-Porzycka, p.Katarzyna Bogucka, p. Elżbieta Tatys.
    Przekraczając bramę Magicznych Ogrodów weszliśmy do niezwykłego świata pełnego drzew, szumiących wodospadów, kwiatów, krzewów, pośród których schronienie znalazły wyjątkowe baśniowe istoty.
Pobyt na terenie parku rozpoczął się od zabaw i gier edukacyjnych prowadzonych przez Animatorów. Przemierzając magiczną krainę dzieci brały udział w zabawach kształtujących orientację przestrzenną, zdolność obserwacji, wyciągania wniosków oraz przewidywania następstw. Uczniowie nabywali umiejętności praktyczne w zakresie pomiaru, ważenia i liczenia, doskonalili spostrzeżenia wzrokowe, słuchowe, dotykowe oraz koordynację ruchową.  W czasie wolnym dzieci mogły rozładować swoją energię korzystając z szeregu atrakcji: zjeżdżalni, huśtawek, trampolin, tuneli.
   Pobyt na terenie parku był doskonałą okazją do obserwowania i podziwiania piękna przyrody, co w połączeniu z  edukacją poprzez zabawę i bezpośrednie doświadczanie stało się niezwykle ciekawym przeżyciem, które na długo pozostanie w  pamięci wszystkich uczestników.
Wycieczkę zorganizowała Elżbieta Tatys.

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin


Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
1909930
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
55
436
491
5019
29070
31038
1909930


Your IP:18.207.136.189

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.