^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Narodowe Czytanie 2016

Dnia 3 września 2016r. Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum Publiczne w Żmudzi włączyły się w akcję Narodowego Czytania lektury Henryka Sienkiewicza „Quo vadis”.

Podczas akcji Narodowego Czytania każdy przybyły gość otrzymał cukierki z cytatem zaczerpniętym z „Quo vadis”, miłym akcentem był także słodki poczęstunek. Następnie uczniowie klasy VI Zofia Białowąs oraz Bartosz Domińczuk przybliżyli wszystkim zebranym postacie występujące w powieści. Wszyscy mieli również okazję obejrzeć prezentację multimedialną na temat życia i twórczości H. Sienkiewicza. Fragmenty „Quo vadis” odczytały pani dyrektor Szkoły Podstawowej Małgorzata Piątek, pani dyrektor Gimnazjum Publicznego Halina Steczuk, przedstawiciele Urzędu Gminy Żmudź: Zastępca Wójta Gminy Żmudź pan Łukasz Burak, Sekretarz Gminy pani Michalina Cymborska, Przewodniczący Rady Gminy pan Krzysztof Gawrjołek, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej pani Jolanta Bureć, sołtys Gminy Żmudź pan Jacek Raczkiewicz, kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy „Wrzos pani Ewa Wrońska, dyrektor Wydziału Budżetu
i Finansów Starostwa Powiatowego w Chełmie pani Agata Niemczyk, przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2015/2016 pani Halina Biela, członek Rady Rodziców Gimnazjum Publicznego w roku szkolnym 2015/2016 pani Ewa Lepionko, lokalni przedsiębiorcy: pani Agata Bogucka, pani Agnieszka Marchwiana, nauczyciele pani Magdalena Daniel, pan Radosław Bielak, pani Małgorzata Olszewska, pani Maria Słoniec, uczniowie Szkoły Podstawowej Zofia Białowąs, Julia Kamińska oraz Gimnazjum Publicznego Maciej Steczuk i Kamila Gilewicz, która pełniła także funkcję konferansjera. Odczytano łącznie cztery rozdziały powieści. W przedsięwzięcie zaangażowały się także uczennice klasy II gimnazjum Katarzyna Gilewicz oraz Agnieszka Ostaszewska. Akcję Narodowe Czytanie zorganizowały pani dyrektor Szkoły Podstawowej Małgorzata Piątek, pani dyrektor Gimnazjum Publicznego Halina Steczuk, pani Katarzyna Bogucka, pani Magdalena Daniel, pani Beata Łatwińska oraz pani Małgorzata Olszewska.

 

 

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin


Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
1909918
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
43
436
479
5019
29058
31038
1909918


Your IP:18.207.136.189

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.