^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Biwak harcerski

W dniach 7 – 8 X 2016r. harcerze z drużyny harcerskiej ze Żmudzi wspólnie z harcerzami z Dorohuska, Strachosławia oraz Stołpia uczestniczyli w biwaku zorganizowanym w szkole w Żmudzi.

Młodzież wzięła udział w grze po miejscowości Żmudź, której celem było poznanie różnych punktów i instytucji oraz wykonanie wcześniej przydzielonych zadań. Popołudniu harcerze wspólnie z wiernymi aktywnie uczestniczyli w nabożeństwie różańcowym oraz mszy świętej. Późnym wieczorem rozpalili obrzędowe ognisko, podczas którego śpiewali, rozmawiali, uczyli się nowych pląsów i zabaw. Atrakcją dla harcerzy były niespodziewane alarmy nocne, które poprzedzały otrzęsiny i krótką zabawę. Kolejnego dnia odbył się m.in. bieg patrolowy, podsumowanie biwaku oraz gry żmudzkiej. Podczas spotkania harcerze uczyli się zdyscyplinowania, samodzielności, pracy w zespole, czy też odpowiedzialności za powierzone zadania.
     Organizatorem biwaku była Komendant Hufca ZHP Chełm podharcmistrz Barbara Kawa, która prowadzi drużynę z Dorohuska i opiekun harcerzy ze Żmudzi druhna Katarzyna Bogucka. Opiekunem drużyny z Dorohuska była także druhna Aneta Błaszczuk, ze Strachosławia przewodnik Krystyna Chomiarczuk, a drużyny ze Stołpia druhna Ewa Kozina. Łącznie w biwaku wzięło udział 60 harcerzy. Harcerze ze Żmudzi (19 osób) to: Katarzyna Gilewicz, Agnieszka Ostaszewska, Mateusz Kawka, Sandra Pominkiewicz, Michał Biela, Korneliusz Werbolewski, Miłosz Domińczuk, Mateusz Domińczuk, Magdalena Jabłońska, Amelia Kokot, Kinga Woźnyj, Oliwia Makowska, Marika Małdachowska, Aleksandra Janysz, Daria Pieczykolan, Kinga Pałdyńska, Martyna Grabowska, Zofia Białowąs, Wiktoria Szymańska.

 

Aktualności

 • Z życia szkoły

logo akcja 2a

logo emocja

nprcz

lp

Online na stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

1909983
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
108
436
544
5019
29123
31038
1909983

Prognoza na dzisiaj
2352


Your IP:18.207.136.189

Kuratorium Oświaty

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Deklaracja dostępności

Deklaracja dostępności

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej
http://www.sp-zmudz.pl


Czytaj więcej ...

 

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.