^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Światelko Betlejemskie

   W dniach 9-11.12.2016r. harcerze z drużyny harcerskiej ze Żmudzi wspólnie z harcerzami z Bukowy Wielkiej, Dorohuska oraz Strachosławia uczestniczyli w wyjeździe do Zakopanego po Betlejemskie Światło Pokoju. Pierwszego dnia wycieczki wszyscy zwiedzili przepiękną Kopalnię Soli „Wieliczka”. Kolejny dzień rozpoczął się od modlitwy w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, które powstało jako wotum dziękczynne za uratowanie życia Ojca Świętego Jana Pawła II po zamachu na Jego osobę 13 maja 1981 roku.

Następnym punktem wycieczki był wjazd koleją linowo-terenową na Gubałówkę. Z jej szczytu można zobaczyć prawie całą panoramę Tatr Polskich i części Słowackich oraz pasma Babiogórskiego. Kolejna niezapomniana atrakcja to Wystawa Figur Woskowych w Zakopanem, gdzie harcerze spotkali wiele postaci w skali 1:1 m.in. ze świata nauki, polityki, filmu, bajek czy też książek. Ważnym wydarzeniem była także chwila modlitwy i refleksji przy pomniku twórców polskiego harcerstwa Olgi i Andrzeja Małkowskich, gdzie pochowana jest Olga Małkowska, a jej mąż, ma tu grób symboliczny. Po dniu pełnym wrażeń wszyscy skorzystali z zakopiańskiego Aqua Parku, gdzie do dyspozycji było m.in. jacuzzi, Dzika Rzeka oraz kilka zjeżdżalni. Drużyny integrowały się podczas wieczornych kominków, czyli spotkań na wspólnych zabawach i pląsach. Ostatniego dnia wyjazdu harcerze zobaczyli Wielką Krokiew. Najważniejszym momentem i celem wyjazdu była msza św. na Polanie „Głodówka” z przejęciem Betlejemskiego Światła Pokoju. Wyjazd został zorganizowany przez Hufiec Chełm. W wycieczce wzięło udział 43 harcerzy oraz 4 opiekunów. Harcerze z DH „Chabrowe Niedźwiadki” ze Żmudzi, którzy wzięli udział w wyprawie to: Kinga Niemczyk, Nikola Gierun, Aleksandra Janysz, Oliwia Makowska, Marika Małdachowska, Weronika Dworczyńska, Karolina Dworczyńska, Kinga Pałdyńska, Maciej Steczuk oraz Katarzyna Gilewicz. Opiekun p. Katarzyna Bogucka

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 244 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0657357
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
2616
430
3611
3611
16482
29087
657357

Prognoza na dzisiaj
9744


Your IP:18.205.109.82

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.