Eliminacje powiatowe do konkursu "Jestem Bezpieczny"

Dnia 26 V 2014r. reprezentacja Szkoły Podstawowej w Żmudzi wzięła udział w eliminacjach powiatowych Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny” zorganizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie. W skład drużyny weszły następujące osoby: Maciej Steczuk kl. IV, Barbara Dziekan kl. IV, Kinga Orzędowska kl. V, Paulina Borkowska kl. V, Natalia Wasyniuk kl. VIa oraz Magda Grzywna kl. VIb. Uczestnicy wzięli udział w trzech konkurencjach: 1. „Prezentacja szkoły oraz bezpiecznego hasła”; 2. „Test wiedzy”, składający się z 20 pytań; 3. „Projekt koszulki”. Hasło, jakie zaprezentowała nasza drużyna brzmiało następująco: „Żyj bezpiecznie i żyj zdrowo, wtedy będzie kolorowo”.

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zajęła II miejsce. Uczestników przygotowała pani Katarzyna Bogucka (pedagog szkolny) oraz pani Agnieszka Koszuk – Janicka (funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Chełmie).