^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Eliminacje powiatowe do konkursu "Jestem Bezpieczny"

Dnia 26 V 2014r. reprezentacja Szkoły Podstawowej w Żmudzi wzięła udział w eliminacjach powiatowych Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny” zorganizowanego przez Komendę Wojewódzką Policji w Lublinie. W skład drużyny weszły następujące osoby: Maciej Steczuk kl. IV, Barbara Dziekan kl. IV, Kinga Orzędowska kl. V, Paulina Borkowska kl. V, Natalia Wasyniuk kl. VIa oraz Magda Grzywna kl. VIb. Uczestnicy wzięli udział w trzech konkurencjach: 1. „Prezentacja szkoły oraz bezpiecznego hasła”; 2. „Test wiedzy”, składający się z 20 pytań; 3. „Projekt koszulki”. Hasło, jakie zaprezentowała nasza drużyna brzmiało następująco: „Żyj bezpiecznie i żyj zdrowo, wtedy będzie kolorowo”.

Szkoła Podstawowa w Żmudzi zajęła II miejsce. Uczestników przygotowała pani Katarzyna Bogucka (pedagog szkolny) oraz pani Agnieszka Koszuk – Janicka (funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Chełmie).

 

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0480673
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
1020
1557
4367
2957
10100
14943
480673

Prognoza na dzisiaj
1512


Your IP:54.146.206.127

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.