^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Tydzień Wychowania 18-22 IX 2017

W dniach 18–22 września 2017 r. w naszej szkole trwał Tydzień Wychowania, w którym uczestniczyli uczniowie z klas 0–III. Codziennie wykonywali oni różne prace, ponieważ każdego dnia podejmowany był inny aspekt dobrego wychowania: prospołeczny, czytelniczo-medialny, komunikacyjny, obywatelski, ekologiczny, zdrowotny.

Na początek dzieci pracowały nad kartką urodzinową dla chorej Adrianny, co zwróciło ich uwagę na pomoc drugiej osobie. We wtorek uczniowie poznawali właściwe postawy i zachowania, słuchając i omawiając opowiadania oraz wiersze na ten temat. W ramach Tygodnia Wychowania odbyło się także spotkanie z pracownikiem WORD-u w Chełmie – Tadeuszem Łańcuckim. Dzieci przypomniały sobie i ćwiczyły zasady bezpieczeństwa na drodze. Dyrektor Ośrodka – Sławomir Niepogoda był także sponsorem nagród dla uczestników konkursu plastycznego „Bądź widoczny – bądź bezpieczny”. W kolejnych dniach zadaniami dla dzieci były: wybór samorządów klasowych, założenie w klasach kącików przyrodniczych, sprzątanie świata, robienie sałatek owocowych. Dzieci oglądały też filmy na temat bezpieczeństwa w sieci i uczestniczyły w zabawach rytmicznych przy muzyce.

Natomiast w poniedziałek (25 września) odbył się apel podsumowujący, na którym dzieci recytowały wiersze. Rozstrzygnięto również konkursy i wręczono nagrody. W przeprowadzenie Tygodnia Wychowania włączyli się wszyscy wychowawcy klas 0–III.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0518416
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
2480
1107
5221
2997
12004
18640
518416

Prognoza na dzisiaj
2688


Your IP:34.228.42.25

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.