^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW 2017

  Nasza szkoła po raz kolejny uczestniczyła w wydarzeniach związanych z obchodami Europejskiego Dnia Języków przypadającego 26 września. To coroczne święto zostało zainicjowane przez Radę Europy w 2001r.

          edj2017  Klasy 4-7 przygotowały wystawy tematyczne o wybranych krajach europejskich. Uczniowie pięknie zaangażowali się przygotowując odpowiednie plakaty, stroje i potrawy narodowe. W czasie przerw można było podziwiać przygotowane wystawy, skosztować potraw oraz posłuchać muzyki różnych krajów Europy z radiowęzła. Poza tym, uczniowie stworzyli plakat w formie mapy myśli o tym jak i dlaczego uczymy się języków.

            Nauczyciele języków obcych przygotowali też różne konkursy. W konkursie na najlepiej udekorowaną klasę i strój narodowy zwyciężyła klasa 4b. Konkurs plastyczny pt. „Uczę się języków, żeby...” wygrała uczennica klasy 3a Nikola Ryczko. Kolejny, multimedialny konkurs pt. „Ciekawostki językowe” wygrały Aleksandra Janysz i Oliwia Makowska, II miejsce zajęli Alan Cieślik i Przemysław Kogut, a III miejsce Emilia Wrońska i Daria Pieczykolan, wszyscy z klasy 6.

            Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zaangażowanie w przygotowanie całej imprezy, a w szczególności rodzicom i dziadkom: p.Angeli Grobelny, p.Zofii Czajczyk, p.Barbarze Janysz, p.Marzenie Kamińskiej, p.Iwonie Dworczyńskiej, p.Monice Ostasz, p.Wioletcie Głowackiej, p.Izabeli Pieczykolan, p.Agnieszce Bubeła, p.Martynie Wereszczyńskiej, p.Ewie Wrońskiej, p.Arturowi Janiakowi i p.Alicji Bladowskiej.

Zapraszamy za rok! :)

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0462328
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
318
370
2512
3715
6698
16196
462328

Prognoza na dzisiaj
648


Your IP:52.91.185.49

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.