^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Global Peace Week 2017 w Żmudzi

W dniach 09 -11października 2017 w murach Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum Publicznego w Żmudzi gościł afrykański muzyk, pisarz i dziennikarz, pokojowy ambasador UNESCO z Kenii Linus Onyango Omondi. To niecodzienne spotkanie było przede wszystkim okazją do praktycznego wykorzystania języka angielskiego.

Podczas trzydniowych zajęć warsztatowych uczniowie rozwijali również umiejętności społeczne wspólnie się bawiąc oraz wzięli udział w nietuzinkowym projekcie UNESCO Global Peace Week 2017. Dzieci i młodzież z ogromnym zaangażowaniem wykonywały przygotowane przez naszego gościa zadania, czego efektem stały się wspólne dywanowe zabawy ruchowe, kolorowe prace projektowe, wystawiane scenki dramy oraz nagrane przez uczniów gimnazjum spoty reklamowe na temat pokoju i praw człowieka. Zajęcia wywołały ogromy entuzjazm, wzbudziły ciekawość świata oraz pozwoliły przełamać barierę odmienności. Całość przedsięwzięcia zainicjowała i zorganizowała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Żmudzi Halina Steczuk.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 44 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0349397
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
108
381
4158
4552
14494
13465
349397

Prognoza na dzisiaj
384


Your IP:54.80.80.77

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl
Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg