^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Oblicza dialogu w szkolach w Żmudzi

Dnia 11.10.2017r. w ramach V edycji projektu „Oblicza Dialogu Młody Asyż. Młodzież na rzecz tolerancji i pokoju” uczniowie kl. II Gimnazjum Publicznego oraz kl. VI i VII Szkoły Podstawowej w Żmudzi uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem świata nauki dr hab. Eugeniuszem Wilkowskim. Młodzież wysłuchała 2 wykładów tj.: „Obszary spotkań kultury i religii.” oraz „Katolicyzm zachodni i wschodni w dziedzictwie Ziemi Chełmskiej.”

Podczas spotkania uczniom wyjaśniono wiele pojęć z dziedziny kultury i religii, zwrócono uwagę na funkcje religii oraz przedstawiony został zarys historyczny Kościoła Zachodniego i Wschodniego. Dr E. Wilkowski podkreślił także znaczenie Kościoła Unickiego na Ziemni Chełmskiej. Spotkaniu towarzyszył także pokojowy ambasador UNESCO z Kenii, Linus Onyango Omondi, który podczas zajęć z dziećmi i młodzieżą poruszył tematykę tolerancji i pokoju na świecie.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0349431
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
142
381
4192
4552
14528
13465
349431

Prognoza na dzisiaj
696


Your IP:54.80.80.77

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl
Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg