^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W GRUPIE 6-CIO LATKÓW

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, który przypada 20 września w naszej szkole grupa 6-cio latków swoje święto miała zorganizowanie w dniu 28.09.2017r. W tym dniu grupa starszaków bawiła się wyśmienicie. Po przyjściu do sali dzieci dostały balony, które ozdabiały za pomocą markerów według własnego pomysłu.

Następnie dekorowali salę tymi balonikami. Niemal przez cały dzień dzieci brały udział w różnorodnych zabawach muzyczno ruchowych zainicjowanych przez nauczycielkę i dzieci. Powitanie rozpoczęliśmy dobrze nam znaną i lubianą piosenką ,,Bo nasze przedszkole to jedna rodzina’’, następnie odbyła się pogadanka na temat ustanowienia Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka na podstawie wiersz U. Piotrowskiej ,,A ja jestem przedszkolakiem” oraz ulubionych zabaw starszaków. Chętne przedszkolaki miały malowane buzie kredkami do malowania ciała. Odbyło się też uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Wielką niespodzianką dla dzieci był przepiękny tort upieczony przez mamę, któremu zachwytom nie było końca. Nie tylko pięknie wyglądał ale też był bardzo smaczny. Podziękowaniem za wspólną zabawę było wręczenie każdemu dziecku Medalu Przedszkolaka.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0462195
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
185
370
2379
3715
6565
16196
462195

Prognoza na dzisiaj
408


Your IP:52.91.185.49

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.