^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej 2017

W piątek, 13 października 2017r, w Szkole Podstawowej oraz Gimnazjum Publicznym w Żmudzi odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Święto swoją obecnością uświetnili:

Pani  Edyta  Niezgoda Wójt Gminy Żmudź, Pani Jolanta Bureć kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Żmudzi, Pani Ewa Wrońska kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy "Wrzos", Pani  Magda Zając przewodnicząca Rady Rodziców Szkoły  Podstawowej, Pani Magdalena Krzos przewodnicząca Rady Rodziców Gimnazjum, Pani Aneta Kiczyńska przewodnicząca Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Żmudzi, Pan Andrzej Mielniczuk lek. med. Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej AMIMED s.c. w Żmudzi oraz emerytowani pracownicy szkoły.
    Spotkanie rozpoczęły życzenia złożone przez panią dyrektor Halinę Steczuk, która podziękowała wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz oświaty. Pani Katarzyna Grabowska odczytała list Lubelskiego Kuratora Oświaty. Następnie głos zabrała Pani Edyta Niezgoda Wójt Gminy Żmudź, życząc wszystkim pracownikom szkoły wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy zawodowej. Nagrodziła również  Halinę Steczuk dyrektor Szkoły  Podstawowej oraz Kazimierę Ciupa dyrektor Gimnazjum Publicznego. W tym dniu wszyscy nauczyciele i pracownicy otrzymali nagrody Dyrektora.
 Uczniowie przedstawili zabawne skecze nt. szkolnego życia i podziękowali nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za trud i zaangażowanie w ich wychowanie. Uczniów przygotowały panie Katarzyna Grabowska i Małgorzata Olszewska.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0462341
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
331
370
2525
3715
6711
16196
462341

Prognoza na dzisiaj
648


Your IP:52.91.185.49

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.