^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych Szkoly Podstawowej w Żmudzi

Dnia 9.11.2017r. w Szkole Podstawowej w Żmudzi odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów na uczniów. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Halina Steczuk, która w swym przemówieniu zwróciła szczególną uwagę na rolę rodzica w edukacji i wychowaniu dziecka, oraz szkoły, która jest instytucją wspierającą rodzica w jego działaniach.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna, przygotowana przez wychowawców, Katarzynę Bielak i Annę Siedlecką. Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Uczniowie klas pierwszych od 1 września zapoznawali się ze swoimi prawami i obowiązkami oraz poznawali zasady panujące w szkole.

Po części artystycznej dzieci z powagą złożyły ślubowanie, a następnie pani dyrektor pasowała ich na uczniów naszej szkoły.

Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i upominki od pani dyrektor i uczniów klasy II i III

Po skończonej akademii nasi bohaterowie udali się na słodki poczęstunek, zorganizowany przez swoich rodziców.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0349375
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
86
381
4136
4552
14472
13465
349375

Prognoza na dzisiaj
384


Your IP:54.80.80.77

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl
Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg