^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Oddaj swój glos na naszego EKOstwora Recykliczka

W ramach projektu realizowanego przez Związek Komunalny Gmin Regionu Lubelskiego pn. „Edukacja dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu 18 gmin wchodzących w skład Związku w zakresie selektywnej zbiórki odpadów z tworzyw sztucznych oraz ich powtórnego wykorzystania bez szkody dla środowiska naturalnego”, do którego przystąpiła nasza szkoła, uczniowie klas trzecich wykonali EKOstwory Recykliczki

- postacie symbolizujące możliwość „drugiego życia” dla odpadów z tworzyw sztucznych oraz zachęcające do segregacji śmieci i do włączania się w aktywne działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego .Nasza szkoła wysyła na konkurs dwa ekostwory. Jeden wykonali uczniowie klasy IIIa, a drugi- dzieci z klasy IIIb. Wezmą one udział w konkursie internetowym.

Mieszkańcy poszczególnych gmin w drodze głosowania wybiorą 3 najbardziej pomysłowe postacie ekostwora. Głosowanie zostanie przeprowadzone na stronie internetowej Związku Komunalnego Gmin Ziemi Chełmskiej. Pod adresem www.zkgrl.pl zamieszone zostaną zdjęcia wszystkich EKOstworów zgłoszonych do Konkursu, wraz z krótkim opisem wykonania. Oddanie głosu na wybranego EKOstwora nastąpi poprzez kliknięcie ikony „Wybieram”. Z jednego adresu IP na danego Recykliczka można oddać jeden głos dziennie.

Głosowanie potrwa od 16.11.2017 r. do 20.11.2017 r.

Zwycięzcami Konkursu zostaną 3 EKOstwory z największą liczbą oddanych głosów. Wyniki głosowania zostaną opublikowane na stronie www.zkgrl.pl w dniu 21.11.2017 r.

Zespoły klasowe zwycięskich prac otrzymają zestawy Eko gier.

Zachęcamy więc wszystkich mieszkańców naszej gminy, uczniów naszej szkoły, absolwentów, rodziców, nauczycieli, osoby zainteresowane, do oddawania swoich głosów na wybranego „Recykliczka”.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0349374
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
85
381
4135
4552
14471
13465
349374

Prognoza na dzisiaj
384


Your IP:54.80.80.77

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl
Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg