^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

 Dnia 11 listopada 2017 r. uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Żmudzi włączyli się w gminne obchody Święta Niepodległości, uczestnicząc we mszy św. w intencji Ojczyzny. Na uroczystości obecni byli przedstawiciele samorządu gminnego, radny powiatu chełmskiego z terenu gminy Żmudź, przedstawiciele miejscowych jednostek straży pożarnej oraz poczty sztandarowe.

W kościele byli również harcerze z naszej szkoły, którzy zaśpiewali pieśń pt. "Modlitwa harcerzy".

Po uroczystej mszy młodzież szkolna zaprezentowała montaż słowno – muzyczny pod hasłem "Opowiedz nam historio...". Przedstawiła w nim losy Polaków walczących o niepodległą Polskę.

W akademii udział wzięli: Oliwia Makowska, Marika Małdachowska, Julia Kamińska, Amelia Kokot, Amelia Bystra, Oskar Radziewicz, Agnieszka Kamińska, Klaudia Żrubek, Aleksandra Janysz, Michalina Wawrzyk, Julia Brzezowska, Maciej Steczuk, Mateusz Kawka.

Uroczystość dopełniły pieśni o treści patriotycznej w pięknym wykonaniu solistów oraz chórku w składzie: A. Domińczuk, A. Głowacka, Julia Nowosad, Julia Fronc, Natalia Tates, A. Ostaszewska, K. Gilewicz, S. Pominkiewicz, M. Pieczykolan, K. Łaszczuk, A. Bystra. Daria Pieczykolan, Julia Kamińska, Emilia Wrońska wykonały pieśń Jana Pietrzaka "Taki kraj". Swym śpiewem zachwyciły również Martyna Pieczykolan i Sandra Pominkiewicz, które zaprezentowały pieśni "Biały krzyż " i "Rozkwitały pąki białych róż". Na uwagę zasługuje też piękne wykonanie pieśni "Wojenko, wojenko" przez Amelię Bystrą. Akademię zakończono wspólnym odśpiewaniem pieśni "Ojczyzna". Wykonawcom towarzyszył akompaniament gitarowy Jarosława Burecia i Arkadiusza Cichosza. W przygotowanie uroczystości zaangażowane były: p. Anna Grabowska, p. Dorota Ostrowska oraz p. Alicja Siudak.

Dnia 13 listopada akademia została zaprezentowana społeczności szkolnej.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0462306
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
296
370
2490
3715
6676
16196
462306

Prognoza na dzisiaj
600


Your IP:52.91.185.49

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.