^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Zakończenie roku szkolnego

W dniu 27 czerwca 2014 r. w Szkole Podstawowej w Żmudzi odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014, na którym obecni byli zaproszeni goście: Pani  Edyta  Niezgoda– Wójt Gminy, Jolanta Bureć – Kierownik Ośrodka Pomocy  Społecznej, Ewa Wrońska – Kierownik Środowiskowego  Domu Pomocy „Wrzos”, Katarzyna Janiak – Olszacka – Przewodnicząca Rady  Rodziców, Aneta Kiczyńska- Przewodnicząca Towarzystwa Przyjaciół  Dzieci, Tadeusz Łańcucki – Zastępca Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu  Drogowego  oraz licznie zgromadzeni rodzice uczniów.

Uczniowie pożegnali się ze szkołą w montażu słowno – muzycznym przygotowanym  pod kierunkiem  Pań: Marzeny  Wawryszuk, Lucyny  Cichosz,  Beaty Łatwińskiej, Elżbiety Kwiatoń. Dziękowali nauczycielom za trud włożony w ich edukację, a rodzicom za poświęcony czas. Następnie  wręczono   uczniom nagrody za osiągnięcie wysokich wyników w nauce.
 Stypendium  za wysokie wyniki w nauce  otrzymali: Maciej Steczuk, Paulina Jańczuk, Sandra Pominkiewicz, Jakub Ciupa, Jarosław Saczuk, Wiktoria Szymańska, Igor Stempkowski, Karolina Panasiuk, Jakub Lepionko, Natalia Malec, Kamila Gilewicz, Wiktoria Głowacka,
W tym roku po raz pierwszy dla najlepszych wręczono medal oraz statuetki ufundowane  przez  Dyrektora Szkoły.
Medal  „Najlepszy z najlepszych”  otrzymała  Karolina  Panasiuk
Statuetkę „Najlepsi w  nauce” – otrzymała klasa VIa
Statuetkę „Najlepsi w zachowaniu” otrzymała klasa VIa

Za bardzo dobre wyniki w nauce i zachowaniu nagrody ufundowane  przez  Radę  Rodziców otrzymali:
Klasa I A: Nikola Gierun,Karolina Domińczuk, Agnieszka Kamińska, Martyna Chudoba, Oliwier Tates, Justyna Kamińska, Jakub Głowacki, Miłosz Domińczuk,
Klasa I B: Mateusz Moskwa, Julia Czapka, Piotr Bajkiewicz, Ewa Ostasz
Klasa II A: Alan Cieślik,Aleksandra  Janysz,Kinga Pałdyńska,Daria Pieczykolan,Emilia Wrońska,Marika Małdachowska,Julia Kamińska,Oskar  Radziewicz
Klasa II B: Karolina  Stachyra, Natalia Mikoś, Oliwia Oszwa, Oliwia Mazurek, Kinga  Łygas
Klasa III A: Martyna Grabowska, Bartosz Domińczuk, Rafał Borucki, Michał Burak, Magdalena Jabłońska, Juliusz Daniel, Kinga Woźnyj, Katarzyna   Głowacka, Monika  Borowska, Bartosz Domińczuk
Klasa III B: Zofia Białowąs, Zuzanna Szewczuk, Justyna Jasiończak, Monika Gwarda
Klasa IV: Maciej  Steczuk, Paulina Jańczuk, Sandra Pominkiewicz, Barbara  Dziekan, Julia  Nowosad, Martyna Pieczykolan, Julia Niezgoda, Korneliusz Sobczuk,
Klasa V:  Jakub  Ciupa, Klaudia Dąbrowska, Karolina  Kamińska, Kinga Orzędowska, Jarosław Saczuk, Igor Stemkowski, Wiktoria Szymańska, Eliza Tatarczak,
Klasa VI A: Karolina Panasiuk, Jakub Lepionko, Natalia Malec, Kamila Gilewicz, Wiktoria Głowacka, Klaudia Seniuk, Paula Stachyra, Natalia Wasyniuk, Izabela Kulpa, Agata Kubów, Michał Olszacki, Maja Dziekan,
Weronika Borucka – nagroda za wysoką frekwencję
Uczniowie, którzy przeczytali najwięcej książek: Karolina Domińczuk, Kinga Pałdyńska,
Ewelina Adamkiewicz, Patryk Filipczuk, Paweł Ostasz, Monika Gwarda, Juliusz Daniel.


Pani  dyrektor  pogratulowała również klasie VIA wysokiego wyniku  sprawdzianu  zewnętrznego – wynik klasy 27 punktów – 6 stanin oraz uczniom  z wysoką średnią sprawdzianu: Karolina Panasiuk – 39/40, Aleksandra Cichacka – 35/40, Maja Dziekan – 34/40, Agata Kubów – 34/40, Jakub Lepionko – 34/40, Przemysław Pieczykonan – 34/40, Klaudia Seniuk – 34/40, Paula Stachyra – 34/40, Kamila Gilewicz – 33/40, Paweł Dziekan – 33/40, Wiktoria Głowacka – 32/40, Natalia  Wasyniuk 30/40, Natalia Malec – 30/40,
Dzieci z zerówki otrzymały dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego.
Dyrektor szkoły złożyła szczególne podziękowania sponsorom,  instytucjom  wspierającym  szkołę, nauczycielom, pracownikom oraz  rodzicom za bardzo dobrą współpracę, aktywny udział w życiu szkoły i pomoc w realizacji wielu przedsięwzięć.
Dziękujemy  naszym sponsorom :  Edyta  Niezgoda –Wójt Gminy  Żmudź,  Katarzyna  Janiak -   Olszacka – Przewodnicząca Rady  Rodziców, Bożena   Lejman Przedsiębiorstwo Concept Stal B S Lejman, Sławomir Niepogoda –  Wojewódzki  Ośrodek   Ruchu Drogowego,    Ewa  Wrońska –   Środowiskowy  Dom  Samopomocy „Wrzos”, Maria   Żółkiewska –        Sklep  „Lewiatan,” Agnieszka Marchwiana – Sklep  Wielobranżowy, Agata   Bogucka –    Sklep  „Groszek”, Mariusz Sołtysiuk Piekarnia „Nasza”, Michał Mazurek, Paweł Walczuk   Firma „Blue Dot”, Spółdzielnia socjalna „Dębowy Las”, Stowarzyszenie „Stella”, Arkadiusz Cichosz
Dziękujemy za współpracę
Jolanta Bureć – Ośrodek Pomocy  Społecznej, Aneta  Kiczyńska  - Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Paweł Ciechan – Starosta Powiatu  Chełmskiego, Sławomir  Buczek - Komisariat Policji w Żmudzi,  Andrzej  Mielniczuk - Ośrodek  Zdrowia w Żmudzi,   Zbigniew  Narolski – Straż  Pożarna w Żmudzi, Dariusz Łopocki - Straż Graniczna
W dalszej części uroczystości władze samorządowe, rodzice, uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi podziękowali odchodzącej Pani Barbarze Forysiuk, która pracowała w Gminie Żmudź 33 lata i pełniła również funkcję Dyrektora Szkoły Podstawowej w Leszczanach.
Na zakończenie Pani dyrektor życzyła wszystkim zgromadzonym udanych i bezpiecznych wakacji. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, gdzie odbyło się wręczenie świadectw.
 

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0480646
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
993
1557
4340
2957
10073
14943
480646

Prognoza na dzisiaj
1488


Your IP:54.146.206.127

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.