^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Gminne Mistrzostwa Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Żmudzi na Trenażerach Multimedialnych

Dnia 23 listopada 2017r. w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Żmudzi odbyły się Gminne Mistrzostwa Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Żmudzi na Trenażerach Multimedialnych. Organizatorami tego wydarzenia byli: AZART grupa Peleton Chełm, Urząd Gminy Żmudź, Szkoła Podstawowa w Żmudzi oraz Gimnazjum Publiczne w Żmudzi. Patronat medialny nad zawodami objął tygodnik lokalny ,,Nowy Tydzień”.

128 zawodników rowerowej przygody startowało w pięciu kategoriach wiekowych. W kategorii dziewcząt i chłopców od klas 0-VII szkoły podstawowej i II-III klas gimnazjum. Z klas szkoły podstawowej wystartowało 107 uczniów oraz z gimnazjum 21 uczniów.

Najmłodsi wielbiciele jazdy na dwóch kółkach mieli do pokonania trasę bardziej płaską, natomiast młodzież starsza jechała po bardziej górskich terenach. Były to trasy multimedialne za które była odpowiedzialna grupa AZART Peleton Chełm, którą kieruje Pan Wiesław Wójtowicz ze sklepu rowerowego Peleton Chełm. Inicjatorem przedsięwzięcia był nauczyciel wychowania fizycznego Elżbieta Mróz. Uczniowie wyrazili chęć udziału w kolejnych zawodach rowerowych.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

1. Klasy O-I szkoły podstawowej dziewcząt:

I miejsce -Julia Janysz

II miejsce - Zuzanna Fronc

III miejsce – Nikola Blacha

2. Klasy O-I szkoły podstawowej chłopców:

I miejsce –Dawid Raczkiewicz

II miejsce – Krzysztof Kos

III miejsce – Patryk Bogucki

3. Klasy II-III szkoły podstawowej dziewcząt:

I miejsce –Miranda Wereszczyńska

II miejsce – Anastazja Witamborska

III miejsce – Ines Uraziuk

4. Klasy II-III szkoły podstawowej chłopców:

I miejsce –Marcel Ufnal

II miejsce – Szymon Niegoda

III miejsce – Kuba Pieczykolan

5. Klasy IV-V szkoły podstawowej dziewcząt:

I miejsce –Edyta Prus

II miejsce – Ewa Ostasz

III miejsce – Martyna Domańska

6. Klasy IV-V szkoły podstawowej chłopców:

I miejsce –Mateusz Rakowiecki

II miejsce – Łukasz Mikoś

III miejsce – Grzegorz Tatys

7. Klasy VI-VII szkoły podstawowej dziewcząt:

I miejsce –Martyna Saczuk

II miejsce – Amelia Kokot

III miejsce – Kinga Woźnyj

8. Klasy VI-VII szkoły podstawowej chłopców:

I miejsce –Oskar Radziewicz

II miejsce – Michał Burak

III miejsce – Bartosz Domińczuk

9. Klasy II-III gimnazjum publicznego dziewcząt:

I miejsce -Julia Brzezowska

II miejsce – Michalina Wawrzyk

III miejsce – Natalia Czapka

10. Klasy II-III gimnazjum publicznego chłopców:

I miejsce –Maciej Lewandowski

II miejsce – Mateusz Seniuk

III miejsce – Łukasz Frelas

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0421662
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
104
379
2823
4281
11272
8735
421662

Prognoza na dzisiaj
1536


Your IP:54.161.71.87

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.