„Stop uzależnieniom”

Dnia 1 grudnia 2017 roku odbyły się spotkania pod hasłem „Stop uzależnieniom”. Tematyką prezentacji były: „ Narkomania”, „Nikotynizm” i „Alkoholizm”. Uczniowie klasy szóstej i siódmej szkoły podstawowej oraz klasy drugiej i trzeciej gimnazjum mieli możliwość zapoznania się z problemami współczesnej cywilizacji. Ponadto wskazano drogi właściwego, zdrowego trybu życia oraz konsekwencje jakie niosą uzależnienia. Zagadnienia były opracowane przez uczniów gimnazjum: Julię Nowosad, Agatę Domińczuk, Aleksandrę Głowacka, Mateusza Kawka,.

Dodatkowymi pracami były plakaty i referaty, które umieszczona na tablicy szkolnej w miejscu widocznym dla uczniów. Przygotowali je: Klaudia Łaszczuk, Ula Mikoś, Julia Brzezowska, Martyna Pieczykolan, Sandra Żabik, Maciej Steczuk i Miłosz Kusy, Nad przygotowaniem zagadnień z programu profilaktyczno – wychowawczego czuwała Dorota Cymborska.