^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Zdrowo jem wiecej wiem

     Grupa 0d ,,Misie Pysie” i klasa Ib wraz z wychowawcami Elżbietą Kwiatoń i Anną Siedlecką wzięły udział w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem”, realizowanym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska w trosce o zdrowie młodego pokolenia. Projekt ma charakter ogólnopolskiej rywalizacji zespołowej. Zadaniem projektu jest misja przywrócenia naszych dzieci do świata zdrowia, sprawności i pogody ducha. Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda objęła projekt honorowym patronatem.

W okresie od października do listopada dzieci z zerówki 0d i klasy Ib uczestniczyły w etapie jesiennym projektu „ Zdrowo jem, więcej wiem”. Stałym elementem projektu były: zajęcia z dziećmi, konkursy, promocja zdobytej wiedzy i Forum Zdrowia dla rodziców i Promocja Podjętych Działań w szkole. Dzieci z 0d „Misie Pysie” i klasa Ib miały wiele interesujących zajęć dotyczących zdrowego odżywiania. Wykonywały plakaty zachęcające do zrezygnowania ze słodyczy na rzecz warzyw i owoców, które zostały wywieszone w głównym korytarzu budynku szkoły. Została wykonana gazetka o zdrowym odżywianiu dla rodziców oraz informacje o efektach przeprowadzonych działań z dziećmi. Dzieci zachęcały również do spożywania warzyw i owoców poprzez wykonanie pysznych i zdrowych sałatek z których mogli skorzystać uczniowie innych klas. Dzieci z grupy 0d wraz z wychowawczynią przygotowały przedstawienie „Witaminy jemy, więc zdrowo żyjemy”, a klasa Ib omówiła wykonane plakaty. Po przedstawieniu i omówieniu plakatów została pokazana dzieciom „Klasowa Książka Zdrowych Przekąsek” obu klas, a następnie padły pytania do dzieci co zapamiętały z przedstawienia. W spotkaniu wzięły udział wszystkie oddziały przedszkolne i klasy I-III oraz dyrekcja. W realizację projektu zaangażowali się również rodzice.

Na zebraniu z rodzicami odbyła się prelekcja na temat wad postawy i zdrowego odżywiania się dzieci.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin


Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
0504175
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
32
463
2883
2883
16403
17199
504175


Your IP:34.228.115.216

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.