^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

PODSUMOWANIE „TYGODNIA ŻYCZLIWOŚCI”

W dniach 22.11.2017r-30.11.2017r w Szkole Podstawowej Żmudzi realizowano szereg działań związanych z „Tygodniem Życzliwości”. Przedstawiono uczniom prawa i obowiązki dziecka. Zapoznano dzieci z opowiadaniami o tematyce wychowawczej, przeprowadzono szereg rozmów i pogadanek o właściwym zachowaniu. Dzieci wykonały upominki i kartki na rzecz koleżanek i kolegów. Powstała „skrzynka życzliwości”, do której dzieci wrzucały gwizdki z napisem miłych i życzliwych słów.

Gwiazdki zostały zawieszone na „ Drzewo życzliwości”, któro ma przypominać właściwym zachowaniu wobec innych. W tygodniu życzliwości odbyła się zabawa andrzejkowa, na której, wśród wróżb, zabaw i tańców dzieci integrowały się ze sobą i okazywały sobie szacunek i życzliwość. Na zajęciach z języka angielskiego przybliżono dzieciom historię oraz tradycję Amerykańskiego Święta Dziękczynienia.

Dnia 1.12.2017r podsumowano Tydzień Życzliwości. Odbyło się spotkanie z diabetologiem, na temat zdrowego odżywiania. Rozstrzygnięty został konkurs „Życzliwy jest szczęśliwy”. Prace oceniane były w II kategoriach:

Klasy 0

I miejsce Wiktoria Chyła kl 0d

II miejsce Wojtek Steczuk kl 0d

III miejsce Nikola Mazurek kl 0d

Wyróżnienia otrzymali: Ania Bogucka, Dominika Domińczuk, Kuba Birus, Michał Szewczuk, Maks Małdachowski, Ola Domińczuk, Sandra Rogala, Hania Tatys

KL I-III

I miejsce Oliwia Gwarda kl II

II miejsce Michał Piątek kl Ia

III miejsce Kacper Waluch kl Ia

Wyróżnienia otrzymali:

Julia Janysz, Weronika Źrubek, Nikola Blacha, Daniel Raczkiewicz, Ola Borowiecka, Patryk Bogucki, Sylwia Tatys

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0504278
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
135
463
2883
2883
16506
17199
504278

Prognoza na dzisiaj
3096


Your IP:34.228.115.216

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.