^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Rozstrzygnięcie konkursów

Dnia 19.01.2018r nastąpiło podsumowanie konkursów zorganizowanych przez Samorząd Uczniowski.

„Konkurs na kartkę bożonarodzeniową” wygrał Łukasz Mikoś z kl. IVa, wyróżnienia otrzymały Martyna Żabik z kl. VII oraz Monika Borowska z kl. VII.

Rywalizację na najdłuższy łańcuch choinkowy wygrała klasa VII.

W listopadzie został ogłoszony konkurs na „Karykaturę postaci historycznej”. Oto zwycięzcy:

I miejsce Monika Gwarda kl. VII

II miejsce Teresa Gwarda kl. V

III miejsce Mateusz Gardziński kl. V.

Konkursy zorganizowała p. Alicja Siudak.

 

Dnia 19.01.2018r nastąpiło podsumowanie i rozdanie nagród uczestnikom konkursu na najładniejszą ozdobę choinkową. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z klas IV-VII.

Pierwsze miejsce zdobył Natan Gajewski z klasy VII, wyróżnienie- Edyta Prus z klasy IVb. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali nagrody pocieszenia. Byli to:

 • Wiktoria Tatys- klasa IVa
 • Julia Rakowiecka – klasa IVb
 • Julia Czapka – klasa V
 • Ewa Ostasz – klasa V
 • Filip Piątek – kasa V
 • Karolina Domińczuk – klasa V
 • Aleksandra Janysz – klasa VI
 • Katarzyna Głowacka – klasa VII
 • Przemysław Kosik – klasa VII
 • Zofia Białowąs – klasa VII

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła p. Dorota Ostrowska.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 52 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin


Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
0504217
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
74
463
2883
2883
16445
17199
504217


Your IP:34.228.115.216

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.