^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Ogloszenie na 27.01.2018

Ogłoszenie!

CHOINKA 27.01.2017r.(sobota)

Odjazdy autobusów:

TRASA: Leszczany- Pobołowice – Wólka Leszczańska- Maziarnia – Żmudź

 1. )Wyjazd: 8.00          Klasy O- III
 2. )Wyjazd: 12.30        Klasy IV – VII

 

TRASA: Żmudź – Wólka Leszczańska – Maziarnia – Pobołowice – Leszczany

 1. )Powrót: 13.00        Klasy O – III
 2. )Powrót: 17.00       Klasy IV – VII

TRASA: Klesztów – Puszcza- Roztoka- Lipinki – Stanisławów – Syczów – Wołkowiany – Żmudź

 1. )Wyjazd: 8.00        Klasy O – III
 2. )Wyjazd: 12.30      Klasy IV – VII

 

TRASA: Żmudź – Klesztów – Puszcza – Roztoka – Lipinki – Stanisławów – Syczów – Wołkowiany

 1. )Powrót: 13.00      Klasy O – III
 2. )Powrót: 17.00      Klasy IV - VII

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0330896
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
290
315
1917
3485
9458
16618
330896

Prognoza na dzisiaj
288


Your IP:54.234.233.48

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl
Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.


Facebook twitter flicker skype youtube digg