DZIEŃ BABCI I DZIADKA W SZKOLE PODSTAWOWEJ W ŻMUDZI

Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniach 23 i 24.01.2018r.. Na wstępie pani dyrektor Halina Steczuk przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. W pięknie udekorowanych salach dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami  przygotowały programy artystyczne. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie  z tymże świętem.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście  ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci, poprzez wiersze, piosenki i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki i upominki z życzeniami. Frekwencja jak co roku dopisała. W uroczystość byli również zaangażowani rodzice, którzy przygotowali poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

0c

0d

Your IP:54.234.233.48

Facebook twitter flicker skype youtube digg