^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

SZKOLNY TURNIEJ CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ I DZIEWCZĄT W PIŁCE RĘCZNEJ

W dniu 24.01.2018r.na sali gimnastycznej rozegrany został Szkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców klas:V-VII.

W turnieju brały udział reprezentacje trzech drużyn chłopców klas w składzie:

Skład drużyny kl:V

1.Moskwa Mateusz

2.Gardziński Mateusz

3.Urbański Dawid

4.Tates Oliwier

5.Bajkiewicz Piotr

6.Prus Bartłomiej

7.Domińczuk Miłosz

Skład drużyny kl:VI

1.Radziewicz Oskar

2.Kostrubiec Patryk

3.Józak krzysztof

4.Gardziński Piotr

5.Cieślik Alan

Skład drużyny kl:VII

1.Burak Michał

2.Kosik Przemysław

3.Grzywna Kuba

4.Borucki Rafał

5.Sobczuk Kacper

I miejsce-kl:VI

II miejsce-kl:VII

III miejsce-kl:V

W dniu 25.01.2018r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Żmudzi został rozegrany Szkolny Turniej Piłki Ręcznej dziewcząt klas:V-VII.W zawodach brałyudział reprezentacje trzech drużyn dziewcząt w składzie:

Skład drużyny kl:V

1.Czapka Julia

2.Bajkiewicz Natalia

3.Gierun Nikola

4.Ostasz Ewa

5.Kamińska Agnieszka

6.Kamińska Justyna

Skład drużyny kl:VI

1.Żrubek Kludia

2.Makowska Oliwia

3.Łygas Kinga

4.Janysz Aleksandra

5.Dworczyńska Weronika

6.Pieczykolan Daria

Skład drużyny kl:VII

1.Jasiączak Weronika

2.Wożnyj Kinga

3.Saczuk Martyna

4.Głowacka Katarzynaasx

5.Białowąs Zofia

I miejsce-kl:VII

II miejsce-kl:V

III miejsce-kl:VI

Organizatorem Turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego Jarosław Bureć i Elżbieta Mróz.

Wszystkim drużynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych turniejach i zawodach.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin


Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
0504219
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
76
463
2883
2883
16447
17199
504219


Your IP:34.228.115.216

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.