Walduś

W piątek 23.02.2018 r. gościliśmy po raz kolejny w naszej szkole znanego już dzieciom klauna ,,Waldusia”. W spotkaniu wzięły udział przedszkolaki oraz dzieci z klas I-III. Tym razem hasło jego programu brzmiało: Higiena to ważna sprawa, dobrego zdrowia to podstawa. Klaun w interesujący sposób przedstawił treści mówiące o konieczności dbania o higienę. Ponadto Walduś czarował, rozśmieszał i rozbawiał swoimi sztuczkami.

Chętne dzieci z zaangażowaniem wcielały się w role wymyślone przez klauna. Każdy za odwagę został nagrodzony brawami oraz słodkim upominkiem. Zabawa była wyśmienita!

View the embedded image gallery online at: