KLASA VII NA LODOWISKU W CHEŁMIE

W dniu 26.02.2018r.grupa 19 uczniów klasy VII Szkoły Podstawowej w Żmudzi wraz z wychowawcą klasy Elżbietą Mróz oraz pedagogiem szkolnym -Katarzyną Grabowską brała udział w wycieczce klasowej na lodowisko.

Głównym celem wycieczki było propagowanie aktywności fizycznej oraz integracja zespołu klasowego.

Uczniowie mogli spróbować swoich umiejętności łyżwiarskich. Dwugodzinna jazda na lodzie sprawiła uczniom wiele radości. Inicjatorem wycieczki była Elżbieta Mróz.