Podsumowanie konkursu "Kartka walentynkowa"

Dnia 28.02.2018 r. odbyło się podsumowanie „Konkursu na kartkę walentynkową”. Wszystkie prace były niezwykle piękne, jednak jury zdecydowało, że I miejsce otrzymają ex quo Mateusz Moskwa z kl. V oraz Natalia Mikoś z kl. VI . II miejsce zajęła Katarzyna Głowacka z kl. VII oraz Łukasz Mikoś z IV a. Natomiast wyróżnione kartki zostały wykonane przez: Aleksandrę Janysz, Justynę Jasiończak, Martynę Żabik, Zofię Białowąs oraz Monikę Borowską.

Konkurs zorganizował i przeprowadził Samorząd Uczniowski pod opieką p. Alicji Siudak. Dziękujemy za udział w konkursie i jeszcze raz gratulujemy!