Tworzymy kulturę szacunku w sieci

W dniu 28 lutego2018r został rozstrzygnięty konkurs szkolny pt. „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci” organizowanego w ramach Obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. Celem konkursu było zwrócenie uwagi poszanowanie drugiej osoby, budowanie pozytywnych relacji nie tylko w świecie rzeczywistym, ale także w Internecie, czyli na płaszczyźnie wirtualnej poprzez e-komunikację, e-czaty, e-naukę i e-rozrywkę itp.

Konkurs przeznaczony był dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej w Żmudzi. Uczeń mógł wziąć udział w dwóch kategoriach.

Jury konkursu przyznało nagrody:

I miejsce - Zofia Białowąs

Aleksandra Janysz