^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Dzień Kobiet

8 marca miłym wydarzeniem w naszej szkole był uroczyście obchodzony Dzień Kobiet. Główne uroczystości odbyły się na sali gimnastycznej, gdzie zebrali się wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi oraz goście. Aby umilić to święto wszystkim paniom i dziewczynom, chłopcy przygotowali program artystyczny, który wprowadził wszystkich w uroczysty nastrój. Nie zabrakło również humorystycznych scenek wywołujących raz po raz salwy śmiechu.

Następnie grupa taneczna złożona z dziewcząt i chłopców z najstarszych klas zatańczyła swój popisowy taniec, po którym chłopcy wręczyli wszystkim paniom kwiaty. Na zakończenie chłopcy złożyli wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia po czym odśpiewano gromkie „Sto lat”.

 

View the embedded image gallery online at:
http://sp-zmudz.pl/index.php/372-dzien-kobiet#sigFreeId16144fcfbe

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0378263
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
216
190
2213
2342
9969
13439
378263

Prognoza na dzisiaj
408


Your IP:54.81.232.54

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl
Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.