Dzień Kobiet

8 marca miłym wydarzeniem w naszej szkole był uroczyście obchodzony Dzień Kobiet. Główne uroczystości odbyły się na sali gimnastycznej, gdzie zebrali się wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi oraz goście. Aby umilić to święto wszystkim paniom i dziewczynom, chłopcy przygotowali program artystyczny, który wprowadził wszystkich w uroczysty nastrój. Nie zabrakło również humorystycznych scenek wywołujących raz po raz salwy śmiechu.

Następnie grupa taneczna złożona z dziewcząt i chłopców z najstarszych klas zatańczyła swój popisowy taniec, po którym chłopcy wręczyli wszystkim paniom kwiaty. Na zakończenie chłopcy złożyli wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia po czym odśpiewano gromkie „Sto lat”.

View the embedded image gallery online at: