Dzień Chlopaka

30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopca. W tym dniu dziewczęta zaprezentowały chłopcom humorystyczną inscenizację, podczas której złożyły swoim kolegom życzenia . Tradycją naszej szkoły stały się wybory „Super Chłopaka”. W tym roku tytuł „Super Chłopaka 2014” otrzymał Miłosz Kusy, uczeń klasy V.

Na zakończenie tak miłego dnia odbyła się dyskoteka szkolna, na której wszyscy świetnie się bawili. Imprezę zorganizował Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Żmudzi pod opieką pani Małgorzaty Olszewskiej.

View the embedded image gallery online at: