^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Dzień Papieski

16 października 2014 roku uczniowie Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum Publicznego w Żmudzi uroczyście obchodzili Dzień Papieski. Uroczystości przyświecało tegoroczne hasło papieskie – Jan Paweł II –Świętymi bądźcie. Część artystyczną przygotowała pani Katarzyna Olszewska. Uczniowie jak co roku przybliżyli postać Jana Pawła II.

W akademii wzięli udział: Julia Kamińska, Aleksandra Janysz, Aleksandra Janiak, Nikola Gierun, Julia Czapka, Igor Stempkowski, Jakub Ciupa, Ewa Bednarczuk, Agnieszka Biela, Julia Radziewicz, Katarzyna Kawalec, Kamila Gilewicz, Michał Olszacki, Karol Ostrowski, Albert Raczkiewicz, Jakub Pietryczuk, Weronika Kamińska, Mariola Kosik, Sylwia Biela, Daniel Chojnacki. Uczniowie klas I-III wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez panią Lucynę Cichosz. Poziom prac był tak wysoki, że zdecydowano, iż wszystkie zasługują na pierwsze miejsce a wyróżnienia otrzymali:  Emilia Wrońska oraz Mateusz Moskwa. Dla uczniów klas IV-VI oraz gimnazjum pani Katarzyna Olszewska zorganizowała konkurs literacki „A modlitwy niech do Niego polecą…”. W konkursie wzięło udział łącznie 20 osób i podobnie jak w szkole podstawowej wszystkie prace były ja tym samym poziomie.  Nagrody dla uczestników, papieskie kremówki oraz dyplomy, sponsorował ksiądz Dariusz Stefanek, proboszcz parafii Żmudź. Nagrody wręczyły panie dyrektor Małgorzata Piątek oraz Halina Steczuk wraz z organizatorami konkursu i księdzem. O oprawę plastyczną i muzyczną uroczystości zadbała pani Bożena Skorniewska i pani Dorota Ostrowska.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0480627
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
974
1557
4321
2957
10054
14943
480627

Prognoza na dzisiaj
1488


Your IP:54.146.206.127

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.