^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Obchody Szkolnego Dnia Ziemi

      Dnia 19 kwietnia 2018r. przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych oraz uczniowie klas I-III obchodzili ,,Święto Ziemi". Uczestniczyli oni w różnych zadaniach, których celem było zwrócenie uwagi na rosnące zagrożenie dla środowiska naturalnego. W tym dniu  dzieci przyszły ubrane na zielono, na znak tego, że wszyscy chcemy, aby nasza planeta była czysta i zielona. Obchody szkolnego święta rozpoczęły się w klasach od odczytania listu od przyrody.

Następnie dzieci rozwiązywały quiz ekologiczny pod hasłem: ,,Jestem przyjacielem Ziemi". Kolejnym punktem obchodów Dnia Ziemi było wykonanie klasowych plakatów, których prezentacja odbyła się podczas apelu (kl. 0- ,,Nie niszczmy przyrody", kl.Ia - ,,Zanieczyszczenie powietrza", kl.Ib- ,,Skąd się biorą śmieci", kl.II- ,,Zanieczyszczenie rzek").

Przedszkolaki oraz uczniowie wspaniale poradzili sobie również z prezentacją piosenek i wierszy o tematyce ekologicznej. Ciekawym punktem programu był pokaz mody ekologicznej oraz wystawa prac plastycznych z odpadów. Jak co roku, dzieci wzięły udział w akcji: ,,Sprzątanie Świata", która ma na celu kształtowanie współodpowiedzialności za najbliższe otocznie.

Wszystkie zadania, w których uczestniczyli uczniowie świadczą o dużej wrażliwości naszych ,,Małych Ekologów", odpowiedzialności za stan środowiska, w którym żyjemy oraz o potrzebie życia w zgodzie z przyrodą.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin


Warning: Division by zero in /modules/mod_zt_visitor_counter/helper.php on line 74
0504224
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
81
463
2883
2883
16452
17199
504224


Your IP:34.228.115.216

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.