Muzyczny czwartek

W dniu 26 kwietnia w Gminnym Centrum Kultury w Żmudzi miała miejsce impreza muzyczna pod hasłem „Muzyczny Czwartek”. Ta z założenia, cykliczna impreza powstała z inicjatywy Szkoły Podstawowej i ma na celu rozwijanie muzycznych talentów nie tylko wśród młodzieży szkolnej.

Na scenie wystąpili:

Marieta Pieczykolan

Alan Dąbrowski

Julia Rakowiecka

Ola Janiak

Kinga Bubeła

Edyta Prus

Przemysław Kogut

Zofia Białowąs

Sandra Pominkiewicz

Martyna Dudek.

Karol Ostrowski

Karolina Mączka

Adrian Makar

JAK Band

Dla słuchających przygotowany był ponadto słodki poczęstunek.