^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Obchody Święta 3 Maja

Rok 2018 jest dla wszystkich Polaków Rokiem Niepodległej, bo mija sto lat od momentu, kiedy Polska wróciła na mapę świata po 123 latach niewoli. Rocznicę tę upamiętnia się sadząc Dęby Niepodległości. Do akcji tej włączyła się także społeczność naszej gminy.

Po uroczystej Mszy św. w kościele parafialnym w Żmudzi w intencji Ojczyzny odbyła się akademia poświęcona 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Następnie wszyscy zgromadzeni wyszli na zewnątrz, aby dokonać posadzenia dębów. Wydarzenie to nawiązuje do zapoczątkowanej tuż po odzyskaniu niepodległości tradycji sadzenia przez społeczeństwo dębów, które uosabiają siłę i długowieczność.

Ceremonii posadzenia Dębu Niepodległości dokonał ksiądz proboszcz Dariusz Stefanek, Panie Dyrektor: Dyrektor Szkoły Podstawowej Halina Steczuk; Dyrektor Gimnazjum Publicznego Kazimiera Ciupa oraz harcerze. Certyfikaty dębów niepodległości dyrektorom szkół przekazał Nadleśniczy Nadleśnictwa Chełm Pan Krzysztof Dźwierzyński.

Ta wyjątkowa uroczystość nie odbyłaby się gdyby nie zaangażowanie wielu osób. Dziękujemy uczniom za udział w akademii oraz Dyrekcji Lasów Państwowych za przekazanie sadzonek dębów.

Uroczystość pięknie wpisała się w obchody Roku dla Niepodległej. Pozostanie długo w naszej pamięci. Historia ojczysta jest bowiem nie tylko zlepkiem dat, lecz przede wszystkim związanymi z nimi emocjami.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0503648
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
369
477
2388
4301
15876
17199
503648

Prognoza na dzisiaj
456


Your IP:3.82.52.91

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.