^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Ćwiczenia w próbnych ewakuacjach

        24 kwietnia 2018r  w ramach ,,Tygodnia Bezpieczeństwa” odbyła się próbna ewakuacja szkoły podstawowej i gimnazjum. O godzinie 9 rozległ się długi dzwonek,  który  dla wszystkich oznaczał alarm dla szkół. Osoby odpowiedzialne za poszczególne zadania, kierowały sprawnym opuszczeniem budynku. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli kierowali się drogami ewakuacyjnymi do wyjść ewakuacyjnych, aby sprawnie opuścić budynek szkolny i udać się w wyznaczone bezpieczne miejsce zbiórki.

Pracownicy funkcyjni sprawdzali wszystkie pomieszczenia – czy nikt nie pozostał w szkole?... Na miejscu zbiórki nauczyciele sprawdzili listy uczniów i złożyli raport dyrektorom.

          A 26 kwietnia 2018r. przeprowadzono próbną ewakuację z udziałem straży pożarnej. W ramach pozorowanych ćwiczeń ewakuowano też na noszach poszkodowanych.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0378189
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
142
190
2139
2342
9895
13439
378189

Prognoza na dzisiaj
336


Your IP:54.81.232.54

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl
Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.