^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Uczniowie SP w Żmudzi po angielsku w Międzygórzu!!!

    W dniach od 05 do 09 maja 2018r. 20-osobowa grupa uczniów SP w Żmudzi z kl. III-VII i 1 uczeń Gimnazjum Publicznego w Żmudzi uczestniczyła w obozie szkoleniowym EuroWeek w malowniczym Międzygórzu koło Bystrzycy Kłodzkiej. Zajęcia były prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Fundacji EuroWeek – Szkoła Liderów, posiadającej wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej na rzecz młodzieży.

 Kilkudniowe spotkanie z wolontariuszami z różnych zakątków świata tj. m.in.: Meksyk, Brazylia, Republika Dominikany, Wietnam, Indie, Armenia, Urugwaj, Litwa i Filipiny, zrobiło na uczniach ogromne wrażenie. Była to niepowtarzalna okazja spotkania się z odmiennością kulturową, przełamywaniem barier językowych, nawiązania nowych znajomości i przyjaźni oraz niezwykłe doświadczenie wykorzystania języka angielskiego w praktyce. Wolontariusze towarzyszyli uczniom nie tylko podczas zajęć, ale również byli naszymi przewodnikami podczas pieszych wędrówek i wyjazdów dzięki czemu wielogodzinny kontakt z żywym językiem angielskim nabierał głębszego znaczenia. Ponadto, była to również świetna okazja do zwiedzenia nowych zakątków Polski tj.: Jaskinia Raj, Bystrzyca Kłodzka i Kłodzko. Wyjazd zorganizowała Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Halina Steczuk we współpracy z Panią Magdą Zając - Przewodniczącą Rady Rodziców SP w Żmudzi.

Na ręce Pani Wójt Gminy Żmudź Edyty Niezgoda, składamy serdeczne podziękowania za dofinansowanie, które w dużej mierze umożliwiło nam wyjazd.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0504302
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
159
463
2883
2883
16530
17199
504302

Prognoza na dzisiaj
3120


Your IP:34.228.115.216

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.