^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

VI Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej

Znów odkrywano talenty w SP w Żmudzi…18.10.2018r. w Szkole Podstawowej w Żmudzi, pod patronatem medialnym Nowego Tygodnia, odbył się po raz szósty Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej. Przedsięwzięcie co roku cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych powiatu chełmskiego. Tym razem festiwal uświetnił swoją obecnością piosenkarz i kompozytor oraz pokojowy ambasador UNESCO z Kenii - Linus Onyango Omondi.

Nasz gość wyśpiewał 3 własne utwory zachęcając tym samym młodzież do występów. W tegorocznym wydarzeniu wzięło udział 16 zespołów i 23 solistów z następujących szkół podstawowych i gimnazjalnych: SP w Białopolu, SP w Strachosławiu, SP w Teresinie, SP w Sielcu, SP w Dorohusku, SP w Teresinie, SP w Żmudzi, SP w Lisznie, SP nr 4 w Chełmie, SP w Kamieniu, SP w Żółtańcach, SP w Rudzie Hucie, SP w Leśniowicach, SP w Rakołupach, Zespół Szkół w Sawinie oraz Gimnazjum Publiczne w Żmudzi.

Wśród najlepszych solistów w kategorii szkoły podstawowe kl. I-III, znaleźli się:

I miejsce- Nikola Krasnowska (SP Białopole)

II miejsce-Kinga Pryk (SP Strachosław)

III miejsce- Zuzanna Biziorek (SP Sielec)

W kategorii zespoły/duety kl. I-III:

I miejsce-SP w Żmudzi

II miejsce – SP w Sielcu

III miejsce-SP w Dorohusku

Wśród najlepszych solistów w kategorii szkoły podstawowe kl. IV-VIII:

I miejsce- Pola Kunka (SP Żółtańce)

II miejsce- Oliwia Żuk (SP Sawin)

III miejsce- Kalina Stopa (SP Dorohusk)

WYRÓŻNIENIE- Marietta Pieczykolan (SP Żmudź)

W kategorii zespoły/duety kl. IV-VIII:

I miejsce-„Śpiewająca Szóstka” SP Białopole

II miejsce- SP Kamień

III miejsce- SP Strachosław

WYRÓŻNIENIE-SP Żmudź

Gimnazjum, soliści:

I miejsce- Patrycja Wilgos (Białopole)

II miejsce- Aleksandra Wołoszkiewicz (Sawin)

III miejsce Martyna Pieczykolan (Żmudź)

Gimnazjum, zespoły:

I miejsce- Publiczne Gimnazjum w Sielcu

II miejsce- Gimnazjum Publiczne w Żmudzi

III miejsce – duet z Białopola

 

Serdeczne podziękowania za wsparcie rzeczowe i pomoc w przygotowaniu poczęstunku wszystkim uczestnikom Festiwalu kierujemy do:
ZDZ w Chełmie
Piekarni "Nasza" S.C. Antoni Skrzypa Mariusz Sołtysiuk
Sklepu "Lewiatan"

 

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0606307
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
351
580
1684
7127
24933
21189
606307

Prognoza na dzisiaj
744


Your IP:3.81.73.233

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.