^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Ślubowanie na ucznia

     W środę 24.10.218r. o godz. 10.00 w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna Uroczystość Ślubowania i pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Żmudzi.Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: Pani Wójt Edyta Niezgoda, Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Jolanta Bureć, Rodzice  pierwszoklasistów, wychowawcy i uczniowie z klas 0,II,III, dyrektorzy szkoły: p. Halina Steczuk i p. Mariusz Gorczycki. Gościem specjalnym tej uroczystości był Linus Afryki,….

      Uroczystość pasowania uczniów klasy pierwszej rozpoczęła się wystąpieniem pani dyrektor Haliny Steczuk, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów.

     Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

     Po występie uczniów Pani dyrektor stwierdziła, że egzamin pierwszoklasiści zdali na szóstkęi mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej.

     Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania i pasowania na uczniów, którego dokonała dyrektor szkoły Halina Steczuk. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Żmudzi.

     Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Nie zabrakło też upominków od zaproszonych gości, a także od koleżanek i kolegów.

    Bardzo miłym akcentem był występ gościa z Afryki, który przygotował uniom upominki i zaprosił wszystkich zebranych na hali do wspólnej zabawy. Po uroczystości wszyscy zaproszeni goście, rodzice i uczniowie udali się do klasy na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uroczystość dostarczyła wszystkim dużo wzruszeń i przeżyć, szczególnie dzieciom i rodzicom.

Wychowawca klasy

Elżbieta Kwiatoń

 

 

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0606339
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
383
580
1716
7127
24965
21189
606339

Prognoza na dzisiaj
744


Your IP:3.81.73.233

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.