^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI 2018r.

   Okres przedświąteczny to czas dobroczynności, którą prowadzi Federacja Polskich Banków Żywności.W dniach od 30.11.2018r. do 03.12.2018r.odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, wspierana przez naszych wolontariuszy i harcerzy. Akcja odbyła się dla mieszkańców gminny Żmudź. Aby dołączyć do akcji wystarczyło zakupić dodatkowe artykuły spożywcze i po odejściu od kasy w supermarkecie przekazać je

wolontariuszom w specjalnie oznakowanych punktach.

Najbardziej potrzebne produkty to konserwy, cukier, słodycze i inne produkty o długim terminie przydatności.

Zbiórka odbywała się w sklepie sieci Biedronka, w której uczestniczyli uczniowie oraz rodzice: N. Mikoś, Ł. Mikoś, M. Biela, Bystra, R.Borucki, M.Fronc, J.Jasionczak,W.Jasionczak, Z.Szewczuk, M.Gardziński, pani E. Mikoś, pani H. Biala, E.Mróz.Nad całością czuwała pani kierownik Towarzystwa Przyjaciół Dzieci pani Aneta Kiczyńska. Razem uzbieraliśmy 362 kg.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0778515
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
178
2106
2845
3570
23516
33853
778515

Prognoza na dzisiaj
408


Your IP:3.83.32.171

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.