^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

II GMINNE MIKOŁAJKOWE ZAWODY ROWEROWE NA TRENAŻERACH MULTIMEDIALNYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM PUBLICZNYM W ŻMUDZI

Dnia 7 grudnia 2018r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Żmudzi od godz:8.00 do 15.30 odbyły się II Gminne Mikołajkowe Zawody Rowerowe na Trenażerach Multimedialnych. Organizatorami tego wydarzenia byli: AZART grupa Peleton Chełm, Urząd Gminy Żmudź, Szkoła Podstawowa w Żmudzi oraz Gimnazjum Publiczne w Żmudzi.Patronat medialny nad tym wydarzeniem sprawował tygodnik lokalny ,,Nowy Tydzień”.

Ponad 130 zawodników rowerowej przygody startowało w pięciu kategoriach wiekowych od klas 0-VIII szkoły podstawowej oraz III klas gimnazjum. Najmłodsi wielbiciele jazdy na dwóch kółkach mieli do pokonania trasę bardziej płaską -dystans 1.60km, natomiast młodzież starsza jechała po bardziej górskich terenach- dystans 2.70km. Były to trasy multimedialne za które była odpowiedzialna grupa AZART Peleton Chełm, którą kieruje Pan Wiesław Wójtowicz ze sklepu rowerowego Peleton Chełm. Zawodnicy w poszczególnych kategoriach wiekowych za zajęcie I-III miejsca zostali nagrodzeni medalem i dyplomem. Nad przebiegiem wydarzenia czuwały organizatorzy oraz nauczyciele Elżbieta Mróz,Lucyna Białowąs,Katarzyna Grabowska oraz dyrektorzy szkół Halina Steczuk, Kazimiera Ciupa oraz Mariusz Gorczycki.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

1. Klasy O-I szkoły podstawowej dziewcząt (dystans 1.60 km.):

I miejsce -Kokot Lena

II miejsce – Bochen Karolina

III miejsce – Grabowska Oliwia

2. Klasy O-I szkoły podstawowej chłopców (dystans 1.60 km.):

I miejsce –Chudoba Hubert

II miejsce –Steczuk Kajetan

III miejsce -Bochen Miłosz

3. Klasy II-III szkoły podstawowej dziewcząt (dystans 1.60 km.):

I miejsce –Zienkiewicz Marcelina

II miejsce – Szadowska Patrycja

III miejsce – Fronc Zuzanna

4. Klasy II-III szkoły podstawowej chłopców p(dystans 1.60 km.):

I miejsce –Kryszczyszyn Oliwier

II miejsce – Miszczuk Alan

III miejsce – Jaroszyński Jonatan

5. Klasy IV-V szkoły podstawowej dziewcząt(dystans 1.60 km.):

I miejsce –Niemczyk Kinga

II miejsce – Uraziuk Ines

III miejsce – Borucka Kinga

6. Klasy IV-V szkoły podstawowej chłopców (dystans 1.60 km.):

I miejsce –Tatys Grzegorz

II miejsce – Kret Marcin

III miejsce – Mikoś Łukasz

7. Klasy VI-VII szkoły podstawowej dziewcząt (dystans 2.70 km.):

I miejsce –Aponiak Klaudia

II miejsce – Bajkiewicz Klaudia

III miejsce – Kokot Amelia

8. Klasy VI-VII szkoły podstawowej chłopców (dystans 2.70 km.):

I miejsce –Kostrubiec Patryk

II miejsce – Charaba Łukasz

III miejsce- Moskwa Mateusz

9. Klasy VIII SP -III Gimnazjum dziewcząt (dystans 2.70 km.):

I miejsce -Tates Natalia

II miejsce – Fronc Julia

III miejsce – Saczuk Martyna

10. Klasy VIII SP -III Gimnazjum chłopców (dystans 2.70 km.):

I miejsce –Sobczuk Korneliusz

II miejsce – Domińczuk Bartosz

III miejsce – Kusy Miłosz

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0791298
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
160
312
1026
4253
12031
24268
791298

Prognoza na dzisiaj
312


Your IP:18.206.194.161

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.