^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Lekcja obywatelska (10.12.2018)

      Dnia 10 grudnia 2018 r. uczniowie klasy VIII odwiedzili Urząd Gminy w Żmudzi. Celem wizyty młodzieży było zaznajomienie się z zasadami działania administracji samorządowej. Młodzi ludzie mieli okazję zapoznać się ze strukturą organizacyjną urzędu oraz pracą na poszczególnych stanowiskach.
Na początku uczniowie zaproszeni zostali do Sali Ślubów, , gdzie zostali przywitani przez Wójta Gminy – Panią Edytę Niezgoda, która przybliżyła zasady

funkcjonowania Urzędu, strukturę organizacyjną. Największe zainteresowanie młodzieży dotyczyło kwestii udzielania ślubów cywilnych i formalności jakie trzeba spełnić by ślub taki mógł się odbyć. Pani Wójt w sali konferencyjnej Urzędu Gminy przedstawiła najważniejsze informacje dotyczące prac zarówno samej Rady Gminy, jak i poszczególnych Komisji Rady. Po teoretycznym wstępie młodzież miała okazję w praktyce sprawdzić swoją wiedzę; wykonując karty pracy.
Dzięki wizycie w Urzędzie Gminy uczniowie dowiedzieli się wielu rzeczy na temat zarządzania gminą, poznając procedury i niektóre przepisy. Młodzi ludzie z zainteresowaniem przyglądali się pracy urzędników. Czas spędzony w Urzędzie sprawił, że młodzi ludzie wzbogacili się o wiedzę, która za kilka lat pomoże im być aktywnymi i świadomymi obywatelami, a kto wie - być może nawet radnymi, urzędnikami czy wójtami. Lekcję obywatelską zorganizowała p. Alicja Siudak.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0791352
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
214
312
1080
4253
12085
24268
791352

Prognoza na dzisiaj
360


Your IP:18.206.194.161

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.