^Powrót na górę
 • 1 Budynek Szkoły Podstawowej
  Nasza szkoła to przyjazna placówka, nastawiona na indywidualny rozwój dziecka, jego twórczą edukację i kreatywność w przyjaznym, bezpiecznym środowisku. Mamy ambicje, by nauka w naszej szkole stała się pasją, dzięki której uczniowie z entuzjazmem będą wkraczali w świat wiedzy i poszerzali swoje horyzonty
 • 2 Doskonałe zaplecze sportowe
  Nasza szkoła posiada bardzo dobre zaplecze sportowe w postaci wielofunkcyjnego boiska z tartanową nawierzchnią, salą sportową oraz siłownią. Uczniowie naszej szkoły mają możliwość rozwoju fizycznego w różnych dziedzinach sportu. Uczniowie naszej szkoły osiągają bardzo dobre wyniki w różnego rodzaju turniejach i zawodach sportowych
 • 3 Organizujemy imprezy kulturalne
  Szkoła Podstawowa w Żmudzi jest organizatorem wielu konkursów i imprez kulturalnych. Jednym z większych jest Powiatowy Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym rokrocznie bierze udział kilkanaście szkół z powiatu chełmskiego. Szkoła udziela się również w różnego rodzaju akcjach promujących bezpieczeństwo dzieci np. „Jestem Bezpieczny” "Bezpieczny uczeń, bezpieczna szkoła"
 • 4 Spędzanie czasu wolnego
  Szkoła to nie tylko nauka, dlatego też dla najmłodszych uczniów oferujemy profesjonalny i atestowany plac zabaw, na którym każde dziecko bezpiecznie spędzi czas na dobrej zabawie.
 • 5 Nowi uczniowie w społeczności szkolnej
  Nowo przyjęci uczniowie naszej szkoły ślubują być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Uśmiechnięci Pierwszoklasiści z dumą reprezentują środowisko uczniowskie naszej szkoły
baner

Aktualności

Z wizytą w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie

         W środę 6 lutego.2019r. klasa II b pod opieką pani wychowawczyni Anny Siedleckiej, oraz Katarzyny Grabowskiej odwiedziła Chełmską Bibliotekę Publiczną im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie. Celem naszej wycieczki było bliższe zapoznanie się z Wypożyczalnią i Czytelnią dla Dzieci. Na początku spotkania pracownik biblioteki serdecznie nas przywitał i zaprosił do wspólnej zabawy. Dzieci zostały zapoznane z zasadami obowiązującymi w bibliotece, dowiedziały się

również, jak należy dbać o książki, czego nie należy z nimi robić i co czeka czytelnika, który nie będzie szanował powierzonych mu woluminów. Po zwiedzeniu Czytelni Książek i Czasopism, udaliśmy się do Sali Widowiskowej na projekcję filmu „Bociany”. Uczniowie obejrzeli również Wystawę Twórczości Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej, następnie udając się do Wypożyczalni Zbiorów Audiowizualnych. Kończąc naszą wizytę odwiedziliśmy najbardziej lubiane miejsce przez dzieci- Wypożyczalnię i Czytelnię dla Dzieci. Właśnie tam wszyscy uczestnicy wycieczki uważnie wysłuchali rozbrajająco prostej, a zarazem genialnie skonstruowanej książki: „Książka bez obrazków” Benjamina Josepha Novaka. Wycieczka do Chełmskiej Biblioteki Publicznej pozwoliła przyjemnie i pożytecznie spędzić czas. Dzięki gościnności dzieci mogły bliżej poznać dział Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci, a przy tym fajnie bawić. Wszyscy uznali, że to była pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta w tej bibliotece.

Aktualności

 • Z życia szkoły

Online na stronie

Odwiedza nas 251 gości oraz 0 użytkowników.

Blue Flower

Licznik odwiedzin

0656465
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
Poprzedni tydzień
W miesiącu
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
1724
430
3611
3611
15590
29087
656465

Prognoza na dzisiaj
8040


Your IP:18.205.109.82

Wpinacz

Kuratorium Oświaty

Zmień język

Szkoła Podstawowa w Żmudzi
ul. Kasztanowa 7
22-114 Żmudź
tel/fax 82 568-01-78
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.sp-zmudz.pl

Ochrona Danych Osobowych - klauzula informacyjna

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO"), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.


Czytaj więcej ...

 

Copyright © 2014. SZKOŁA PODSTAWOWA W ŻMUDZI Rights Reserved.